GTA 6’nın Resmî İnternet Sayfası da Açıldı: “Leonida Eyaletine Hoş Geldiniz”
 1. Anasayfa
 2. Oyun

GTA 6’nın Resmî İnternet Sayfası da Açıldı: “Leonida Eyaletine Hoş Geldiniz”

0

 

Rockstar, bugün fragmanını yayımladığı GTA 6’nın resmî internet sayfasını da açtı. Sitede, fragman, poster ve açıklama gibi şeyler yer alıyor.

Oyun dünyasının yıllardır beklediği gün geldi. Rockstar, Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6’dan ilk fragmanı, sızıntılar nedeniyle planlanandan daha erken saatlerde dün gece bizlerle buluşturdu. 91 saniyelik fragman, Vice City’e bizi geri götürecek oyunun 2025’te geleceğini gösterirken haritasından oynanabilir karakterlerine kadar birçok şeye de ilk bakışı atmamıza sağladı.

Rockstar, ilk tanıtım fragmanın ardından GTA 6’nın resmî internet sayfasını da açtı. GTA 6’nın web sayfası, şimdilik çok detay içermiyor.

GTA 6’nın web sayfasında fragman, açıklama ve poster bulunuyor

GTA 6’nın resmî web sayfasına buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Rockstar’ın eklediği GTA 6 sayfası, oyunun posteriyle açılıyor. Buradan dün yayımlananan fragmana da YouTube yoluyla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca sitede “Leonida’ya Hoş Geldiniz” başlıklı açıklama da yer alıyor. Vice City’nin yer aldığı kurgusal eyalet Leonida’nın ABD’nin Florida eyaletinden esinlendiğini belirtelim.

Rockstar’ın sayfadaki açıklaması ise oyunda Vice City’nin neonlarla kaplı sokaklarına ve daha fazlasına ev sahipliği yapan Leonida eyaletine gideceğimizi ve GTA 6’nın serinin en büyük değişim geçiren oyunu olduğunu belirtiyor.

Açıklamada daha önce olduğu gibi oyunun 2025 yılında Xbox Series S/X ve PlayStation 5 için çıkış yapacağı yazıyor. Yani yine PC için geliş tarihi konusunda bir bilgi yok. PC versiyonunun, önceki oyunlarda olduğu gibi 2025’ten daha sonra geleceğini söyleyebiliriz. Bunun nedenini merak ediyorsanız aşağıdaki içeriğimize göz atmayı unutmayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir