Amazon’un bilim kurgu komedi dizisi Upload’un 2. sezonundan fragman geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Amazon’un bilim kurgu komedi dizisi Upload’un 2. sezonundan fragman geldi

0

Amazon’un Amazon Prime Video’ya özel içeriği Upload’un ikinci sezonundan yeni bir fragman geldi ve dizinin yayın tarihi açıklandı.

Bildiğiniz gibi Amazon da kendi video akış platformu için özel içerikler hazırlıyor. Geçtiğimiz saatlerde de Upload isimli özel içeriğin ikinci sezonundan fragman geldi.

Açıklamaya göre dizinin ikinci sezonu 11 Mart’ta Prime Vİdeo’da yayına girecek. İkinci sezonda yine başrollerde Robbie Amell, Andy Allo ve Allegra Edwards gibi isimleri görüyoruz. Dizinin bahsi geçen fragmanını ve ikinci sezon detayını aşağıda bulabilirsiniz.

Greg Daniels‘ın (The Office, Parks & Rec) sevilen komedi dizisi geri döndü! Gelecekte geçen bu hicivde insanlar bilinçlerini lüks dijital öteki dünyalara yükleyebilmektedir. Bu sezon müşteri hizmetleri meleği Nora, sistem dışına çıkıp teknoloji karşıtı bir gruba sığınmıştır ve Nathan’ı, kendisi için beklenmedik şekilde yüklenen eski sevgilisi Ingrid’le Lakeview’da bırakmıştır.

Upload 2. Sezon Fragman

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap