Açık Dünya Oyunu Star Wars: Outlaws Duyuruldu [Video]
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Açık Dünya Oyunu Star Wars: Outlaws Duyuruldu [Video]

0
Ubisoft, Star Wars hayranlarının heyecanlandıracak Star Wars: Outlaws oyununu duyurdu. Şimdilik sinematik fragman ile karşımıza çıkan oyun, Ubisoft Forward etkinliğinde daha detaylı şekilde karşımızda olacak.

Xbox Games Showcase etkinliğinin en büyük sürprizlerinden biri Ubisoft tarafından sahneye çıkarıldı. Tom Clancy’s The Division 2 ve Avatar: Frontiers of Pandora’nın arkasındaki ekip olan Massive Entertainment’ın geliştirdiği yepyeni Star Wars oyunu ‘Star Wars: Outlaws‘ duyuruldu ve oyundan neler beklememiz gerektiğini gösteren bir sinematik fragman yayınlandı.

Star Wars: Outlaws, bir açık dünya oyunu olacak. 2024 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak oyun, The Empire Strikes Back ile Return of the Jedi arasındaki olayları konu alacak. Oyunun içeriği noktasında ne bekleyebileceğimizi ise fragmanın açıklama kısmına bakarak kestirebiliriz.

Star Wars: Outlaws farklı gezegenleri keşfedip azılı bir suçlu olacağız…

Oyunseverler, Kay Vess karakterini yönetecek ve Vess’e arkadaşı Nix eşlik edecek. Oyunda galaksideki hem ikonik hem de farklı gezegenleri keşfetmek mümkün olacak. Galaksinin aranan azılı suçluları arasına katılacağız ve bunu yaparken galaksideki diğer suçlularla da mücadele edeceğiz.

Şimdilik Star Wars: Outlaws hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ama altını çizerek söylüyoruz; şimdilik… Çünkü Ubisoft’un pazartesi günü gerçekleştireceğiz Ubisoft Forward etkinliğinde oyunla ilgili daha fazla bilgi paylaşmasını bekliyoruz. fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars: Outlaws sinematik fragmanı

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir