3 Tekerlekli ve Asla Devrilmeyen Motosiklet “Carver”, Türkiye’de Satışa Sunuldu: İşte Fiyatı
 1. Anasayfa
 2. Otomotiv

3 Tekerlekli ve Asla Devrilmeyen Motosiklet “Carver”, Türkiye’de Satışa Sunuldu: İşte Fiyatı

0

 

Hollandalı motosiklet markası Carver, Türkiye’ye geldi. Üstelik şirketin aynı ada sahip 3 tekerlekli ve asla devrilmeyen motosikleti, Türkiye’de de üretilebilir. Peki bu ilginç araç hangi özelliklere sahip ve kaç paradan satın alınabilecek?

Aylar önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde; otomotiv, inşaat ve sigortacılık gibi pek çok sektörde hizmet vermekte olan Gürses Şirketler Grubu‘nun, önemli bir işe imza atacağından bahsetmiştik. Şirket, Hollanda merkezli otomotiv üreticisi Carver’ın 3 tekerlekli motosikletini Türkiye’ye getirecekti. Şirket ile aynı isme sahip olan motosiklet, alıştığımız araçlardan oldukça farklı bir yapıya sahipti. Hatta Gürses, aracı Türkiye’de üretmeyi de düşünüyordu

Şimdiyse beklenen oldu ve Carver, Türkiye pazarına giriş yaptı. Farklı ihtiyaçlar için farklı özelliklere sahip versiyonlarla satın alınabilen 3 tekerlekli motosiklet, fiyatıyla ikinci el otomobillere kafa tutuyor. Gelin hem Carver fiyatlarına hem de bu aracın özelliklerine yakından bakalım.

Carver Türkiye fiyatı:

 

Carver Türkiye

Versiyon Fiyatı
Carver R+ 599.000 TL
Carver Cargo R+ 599.000 TL
Carver R+ (LED far paketi) 639.000 TL
Carver S+ 699.000 TL
Carver Cargo S+ 699.000 TL
Carver S+ (LED far paketi) 739.000 TL

Carver motosiklet, “Dinamik Araç Kontrolü” (DAK) olarak isimlendirilen özel bir teknolojiye sahip. Bu teknoloji, aracın dönüş sırasında devrilmesini engelliyor. Hâl böyle olunca tüketiciler için oldukça iyi bir sürüş güvenliği sağlanıyor. 

Karşınızda Carver

Carver motosiklet

Aşırı kompakt yapısı ile şehir içi trafiğinden kurtulmak isteyenler için iyi bir alternatif olacak Carver, 2 kişinin binebildiği bir motosiklet. Üstelik bu aracın tavanı kapalı. Bu da olumsuz hava koşulları için önemli. Tamamen elektrikli bir yapıya sahip olan Carver, günlük kullanım için ideal bir model olarak karşımıza çıkacak.

3 tekerlekli motosiklet

Carver, “S+” ve “R+” olarak isimlendirilen üç versiyona sahip. S+ versiyon 80 km/s maksimum hıza ulaşabiliyor ve 100 kilometre menzile sahip. R+ versiyonda ise maksimum hız 45 km/s olarak karşımıza çıkıyor olsa da menzil, bu versiyonda 130 kilometre. Her iki versiyonda da 230V kablolu şarj desteği sunulurken Carver, 3 saatte yüzde 80 şarj olabiliyor. Aracın 75 litrelik bagaj hacmine sahip olduğunu da belirtelim.

Carver kargo

Carver’ın kargo teslimatları için tasarlanmış olan bir versiyonunun daha olduğunu belirtelim. 500 litre bagaj hacmi sunan “Carver Cargo” isimli versiyon, 80 km/s hıza kadar ulaşabiliyor ve 130 kilometre menzil değeri sunuyor. Cargo versiyon, 1 yolcu taşıyabiliyor.

Carver

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir