vivo X100s, Çin’in Sertifikasyon Sisteminde Göründü: İşte Sunacağı Bazı Özellikler
 1. Anasayfa
 2. Mobil

vivo X100s, Çin’in Sertifikasyon Sisteminde Göründü: İşte Sunacağı Bazı Özellikler

0

 

vivo’nun yaklaşmakta olan telefonu X100s, Çin’in CCC sertifikasyon sisteminde göründü. Telefonun 120W hızlı şarj desteği sunacağı kesinleşti. Ayrıca telefonun bazı özellikleri de ortaya çıkmış durumda.

Çin’in “CCC” isimli sertifikasyon sistemi, teknoloji devi vivo’nun yeni bir özellik üzerinde çalıştığını gözler önüne serdi. “vivo X100s” olarak isimlendirilecek bu akıllı telefon, yakın geçmişte duyurulan vivo X100 serisinin en yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak.

Aslına bakacak olursak Çin’in güvenilir sızıntı kaynaklarından Digital Chat Station, daha birkaç gün önce bu akıllı telefonla ilgili bazı paylaşımlar yapmıştı. Telefonun CCC veri tabanına eklenmesi ise vivo X100s’in ufukta göründüğünü ortaya koyuyor. 

Peki vivo X100s, tüketicilere neler sunacak?

vivo X100s geliyor

*vivo X100

CCC veri tabanına göre “V2359A” model koduna sahip olacak vivo X100s, tüketicileri etkileyecek bir dizi özellikle donatılacak. Öyle ki bu akıllı telefon, X100’ün aksine düz ve ultra dar çerçeveli bir ekranla gelecek. AMOLED yapıdaki bu ekranın 1.5K çözünürlük desteğine sahip olacağı konuşuluyor. Ayrıca bu akıllı telefon, MediaTek Dimensity 9300 işlemciden güç alacak ve 120W hızlı şarj desteği ile donatılacak.

Sektör kaynaklarına göre vivo, bu ayın sonlarına doğru Çin’de bir etkinlik gerçekleştirecek ve bu etkinlik kapsamında X100s’i tanıtacak. Söz konusu lansman, yaklaşmakta olan telefonun tüm özelliklerini gözler önüne serecek.

 

Kaynak: https://www.mysmartprice.com/gear/possible-vivo-x100s-3c-certification/
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir