Apple, Popüler Bilim Kurgu Dizisi Silo’nun İlk Bölümünün Tamamını Twitter Üzerinden Yayınladı!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Apple, Popüler Bilim Kurgu Dizisi Silo’nun İlk Bölümünün Tamamını Twitter Üzerinden Yayınladı!

0

Apple, bu yıl çıkış yapan distopik Apple TV+ dizisi Silo’nun sezon finaline üç gün kala kullanıcılara bir kıyak yaptı. Apple TV+ hesabı, dizinin ilk bölümünü tamamen ücretsiz bir şekilde Twitter’dan yayınladı.

Apple’ın henüz ülkemizde bulunmayan dijital platformu Apple TV+, birbirinden başarılı film ve dizileriyle karşımıza çıkıyordu. Bunlardan biri de 5 Mayıs günü yayınlanmaya başlayan bilim kurgu türündeki Silo isimli distopik diziydi.

Dünyanın toksik maddelerle dolu atmosferinden insanları korumak için kurulan bir yeraltı yaşam alanında yaşayan kişileri konu edinen yapımın sezon finali 30 Haziran günü çıkış yapacaktı. Apple, finalin çıkmasına üç gün kala hayranları sevindirecek bir kıyak yaptı.

Silo’nun ilk bölümünün tamamı Twitter üzerinden yayınlandı

Gönderiye ulaşamıyorsanız buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Apple TV+ resmi hesabı, geçtiğimiz saatlerde dizinin ilk bölümünün tamamını Twitter üzerinden yayınladı. Kullanıcılar, herhangi bir abonelik gerekmeden tamamen ücretsiz bir şekilde bölümü Twitter’dan izleyebiliyor. Ayrıca İngilizce altyazı da eklenebiliyor.

Silo’nun ilk bölümünün bu şekilde Twitter’da yayınlanması, platformun yakın zamanda uzun süreli videolar atılmasına olanak tanımasının ardından geldi. Onaylı kullanıcılar, 2 saate kadar uzunlukta videoları Twitter’a ekleyebiliyordu.

Hugh Howey’in kitap serisinden esinlenen dizinin yaratıcılığını Graham Yost üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Rebecca Ferguson, Common, Tim Robbins, Harriet Walker gibi isimler yer alıyor.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir