1. Anasayfa
 2. Windows

Windows 10 için önemli açıklama! 2030’a kadar…

Windows 10 için önemli açıklama! 2030’a kadar…
0

Windows 10 desteği 2030’a kadar devam edebilir. Microsoft’un resmi güncelleme paketini genişletmek mümkün.


Microsoft, Windows 10 güncelleme sürecini tamamlamaya hazırlanıyor. 2025 yılının Ekim ayında resmi desteğin sonuna gelecek şirket, sadece Windows 11 için güncelleme sunacak. 

 

Ancak bir yazılım aracı Windows 10 için beş yıl daha destek sunacak. Windows 10 desteği 0patch ile 2030’a kadar devam edecek Güncelleme yönetimi aracı 0patch, Microsoft’un 2025’te genel desteğini sonlandırmasından sonra Windows 10 için destek vermeye devam edeceğini açıkladı. Bu da resmi olmasa bile 2030’a kadar Windows 10 güvenlik güncellemeleri alabileceğiniz anlamına geliyor. 

 

Sokakta win 11 dizüstü bilgisayar laptop sokak güncelleme Bilmeyenler için 0patch, Microsoft’un genişletilmiş ücretli desteğine alternatif olmayı hedefliyor. Mikro güncelleme tekniği sayesinde yeniden başlatmaya veya bozuk güncellemeleri yüklemeye gerek kalmadan kritik güvenlik açıklarına yönelik düzeltmeler uygulayabiliyor.
0patch, Microsoft desteği olmadan bile 2030 yılına kadar Windows 10 için güvenlik açıklarını gidermeyi hedefliyor. Buna göre Ekim 2025 son tarihinden sonra, Windows 10’daki açıklar için güncelleme sunacağını söylüyor. Aslında resmi destek tarihinden sonra Microsoft’un da güncelleme verdiğini biliyoruz. 

 

Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri programı dahilinde Windows 10’u kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Ancak 0patch, çok daha ucuz bir alternatif olarak öne çıkıyor. Windows 10 güncelleme, windowss 10 abonelik ücretleri, Windows 10 abonelik Bireysel güncelleme abonelikleri, Microsoft’un 61 dolarlık yıllık ücretine kıyasla 27 dolardan satılıyor. Şirketin artık Microsoft tarafından desteklenmeyen Windows 7 ve Office için halihazırda güncelleme verdiğini de belirtelim. Peki siz bu konuyla ilgili olarak neler düşünüyorsunuz?Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir