1. Anasayfa
 2. Yazılım ve Donanım

Samsung, AVM’lerin Vazgeçilmezi Olacak e-kâğıt TV’yi Duyurdu

Samsung, AVM’lerin Vazgeçilmezi Olacak e-kâğıt TV’yi Duyurdu
0

 

 

Samsung, mağazaların afişlerini dijital hâle getirecek e-kâğıt TV’yi duyurdu. Yüksek enerji tasarruflu ürün, dikkat çekici özellikler sunuyor. Ancak bu cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, e-kâğıt TV olarak isimlendirdiği en yeni ürününü duyurdu. Renkli bir yapıya sahip olan ürün, mağaza önlerinde gördüğümüz afişler için tasarlandı ve oldukça ilginç görünüyor.

Henüz prototip aşamada olan e-kâğıt TV, reklâm afişlerini dijital hâle getirmek için tasarlandı. Duvara asılabilen veya stand üzerinde sergilenebilen ürün, 32 inç boyuta sahip. Üstelik QHD çözünürlük de sunuyor. 

Samsung’un e-kâğıt TV’si işte böyle görünüyor

Samsung e-kâğıt TV’nin dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de yüksek enerji tasarrufu sağlaması. Çıkarılabilir bir bataryası olan ürün, sabit bir görüntüyü aktarırken neredeyse hiç enerji tüketmiyor. Enerji tüketimi, sadece görüntü değiştirilirken yaşanıyor. Samsung e-kâğıt TV’yi satın alan tüketiciler, cihaza toplam boyutu 8 GB’ye kadar olan görüntüler yükleyebilecek. e-kâğıt TV, bu görüntüleri slayt gösteri şeklinde yansıtabilecek.
Henüz erken aşamada olan e-kâğıt TV’nin fiyatı ve kullanılabilirlik durumu henüz belli değil. Ancak bu ürün, gelecekte kâğıt israfını ciddi anlamda düşürecek gibi görünüyor. Çünkü iş yerleri, bu cihaz sayesinde kâğıt efişlere ihtiyaç duymayacaklar.
 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir