1. Anasayfa
 2. Oyun

Amazon’dan dev bütçeli Tomb Raider ve Yüzüklerin Efendisi oyunu!

Amazon’dan dev bütçeli Tomb Raider ve Yüzüklerin Efendisi oyunu!
0

 

 

Tomb Raider ve Yüzüklerin Efendisi oyunu için yeni bilgiler geldi. Amazon Games’in yapımcı olacağı oyunlar neler vadediyor?

Amazon Games, Tomb Raider ve Yüzüklerin Efendisi oyunu ile ilgili yeni detayları yakın gelecekte paylaşacağını açıkladı. Dev bütçeli olması beklenen iki oyun, Amazon Games tarafından hazırlanacak. Konuyla ilgili konuşan bir yönetici, oyunlarla ilgili yeni bilgi paylaşacaklarını söyledi.

Tomb Raider ve Yüzüklerin Efendisi oyunu için yeni bilgiler

Amazon Games Başkan Yardımcısı Christoph Hartmann verdiği son röportajda, Yüzüklerin Efendisi ve Tomb Raider hakkında konuştu. Amazon’un acele etmek yerine marka isimlerinin kalitesin korumak istediklerini belirtti. Bu da oyunların yakında olmayabileceği anlamına geliyor..

Röportaj sırasında Hartmann, “Yarın olmayacak ama çok da uzak değil. Dediğim gibi, oyunların sevkiyatı konusunda çok daha düzenli bir tempoya giriyoruz. Şu anda size söyleyebileceğim tek şey bu” ifadelerini kullandı.

Amazon geçen yıl yaptığı duyuru kapsamında bir sonraki Tomb Raider oyununun Crystal Dynamics ile iş birliği içinde geliştirileceğini açıkladı. Bilmeyenler için Crystal Dynamics; Tomb Raider serisinin ana yapımcılarından birisi ve birçok yapımı da beğenilmişti.

Amazon ayrıca Phoebe Waller-Bridge önderliğinde Tomb Raider’ı Prime Video için dizi haline de getirmeyi planlıyor. Öte yandan Yüzüklerin Efendisi için planların henüz açıklanmadığını belirtmek gerekiyor.

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/03/Yuzuklerin-Efendisinin-kayip-senaryolari-bulundu-1.jpg

Oyunun piyasaya sürülmesi için şu anda bir yıl içinde bir zaman çizelgesi planlanıyor. Bu zaman çerçevesi garanti değil. Ancak oyunun gelişimi açısından oldukça ileri olduğunu ve piyasaya sürülmesi için çok uzun süre beklememiz gerekmeyeceği düşünülüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir