Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı (Diziden İlk Görsel de Geldi)
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı (Diziden İlk Görsel de Geldi)

0

Yüzüklerin Efendisi hayranlarının sabırsızlıkla beklediği, ilk olarak 2017 yılında duyurulan dizinin yayın tarihi bugün açıklandı. Tarihle birlikte Amazon, diziden ilk görseli de paylaştı.

Sinema tarihinin en efsane serilerinden birisi olan Yüzüklerin Efendisi, son zamanlarda fazlasıyla yakından takip ediliyor. Bunun nedeniyse serinin bir dizi olarak yeniden karşımıza çıkacak olması. Amazon bünyesinde çıkış yapacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisi, dünya çapındaki her hayranı tarafından merakla bekleniyor.

İlk kez 2017 yılında duyurulan dizi hakkında bugüne kadar pek az şey duyduk. Fakat bugün Amazon, dizinin yayınlanacağı tarihi açıkladı. Seri gibi Yeni Zelanda’da çekimleri yapılan dizi, bugün paylaşılan duyuruya göre 2 Eylül 2022 tarihinde izleyicileriyle buluşacak. Amazon’un tek sürprizi tarihle sınırlı değildi.
Diziden ilk görsel de geldi:
Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisinin tarih duyurusuyla birlikte dizinin ilk görselini de yayınladı. Yukarıda görebildiğiniz görsel, iddialara göre dizinin ilk bölümünde yer alıyor. Görselde uzaklarda gördüğümüz şehir, Valinor’un ta kendisi. Bunun dışında görselde muhteşem bir manzara yer alıyor.

Dizinin tam olarak neye odaklanacağı da halen bilinmiyor. Fakat geçmiş zamanda TheOneRing.net internet sitesinde dizinin resmi sinopsisi ortaya çıkmıştı. Buna göre dizi, The Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi serilerinden binlerce yıl önce geçen olaylara odaklanacak. Bu dönemde büyük güçler dövülmüş, krallıklar zafere yükselmiş ve yıkılmış olacak.

Kaynak:https://www.vanityfair.com/hollywood/2021/08/lord-of-the-rings-tv-series-release-date-first-image.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap