YouTube, film ve diziler için yeni bir merkez olmak istiyor ve hatta testlere başladı bile
 1. Anasayfa
 2. Sinema

YouTube, film ve diziler için yeni bir merkez olmak istiyor ve hatta testlere başladı bile

0

 YouTube’un TV akış servisleri ile konuşup film ve dizileri platformunda yayınlanmayı planladığı iddia ediliyor.

YouTube’un, TV şovlarını ve filmlerini reklam destekli kanallardan oluşan bir merkezde yayınlamak için önde gelen bazı medya şirketleriyle görüşmelerde bulunduğu iddia ediliyor. YouTube, iddialara göre izleyicilerin ilgisini ölçmek için bu fikri şimdiden test etmeye başladı. Platform, bu akış merkezini bu yıl içinde daha fazla kullanıcıya da sunabilir.

YouTube planı uygularsa, sektörde Ücretsiz ve Reklam Destekli Televizyon Akışı veya FAST olarak bilinen bir pazara girmiş olacak. Bu alandaki oyuncular arasında Roku, Fox’un Tubi’si ve Paramount Global’in (eski adıyla ViacomCBS) sahibi olduğu Pluto TV yer alıyor. Hangi içeriği sunduğuna ve kanalları nasıl kurduğuna bağlı olarak, YouTube’un bu hamlesi bu kanalların izleyici sayısını düşürebilir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir