1. Ana Sayfa
  2. Sinema

YouTube, film ve diziler için yeni bir merkez olmak istiyor ve hatta testlere başladı bile

YouTube, film ve diziler için yeni bir merkez olmak istiyor ve hatta testlere başladı bile
0

 YouTube’un TV akış servisleri ile konuşup film ve dizileri platformunda yayınlanmayı planladığı iddia ediliyor.

YouTube’un, TV şovlarını ve filmlerini reklam destekli kanallardan oluşan bir merkezde yayınlamak için önde gelen bazı medya şirketleriyle görüşmelerde bulunduğu iddia ediliyor. YouTube, iddialara göre izleyicilerin ilgisini ölçmek için bu fikri şimdiden test etmeye başladı. Platform, bu akış merkezini bu yıl içinde daha fazla kullanıcıya da sunabilir.

YouTube planı uygularsa, sektörde Ücretsiz ve Reklam Destekli Televizyon Akışı veya FAST olarak bilinen bir pazara girmiş olacak. Bu alandaki oyuncular arasında Roku, Fox’un Tubi’si ve Paramount Global’in (eski adıyla ViacomCBS) sahibi olduğu Pluto TV yer alıyor. Hangi içeriği sunduğuna ve kanalları nasıl kurduğuna bağlı olarak, YouTube’un bu hamlesi bu kanalların izleyici sayısını düşürebilir.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap