Yılmaz Erdoğan, Organize İşler İçin Disney Plus’la Anlaştı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler İçin Disney Plus’la Anlaştı

0

Devam Filmini Beklerken, Dizisi Geliyor: Yılmaz Erdoğan, Organize İşler’in Dizisi İçin Disney Plus’la Anlaştı

Disney Plus, ülkemize gelmeden platformla ilgili heyecanımızı arttırmaya devam ediyor. Pek çok ünlü isimle anlaşma imzalayan Disney Plus, son olarak yeni projeler için Yılmaz Erdoğan’la el sıkıştı. Anlaşmaya göre, sevilen film serisi Organize İşler‘in 3 sezonluk bir dizisi Disney Plus’ta yayınlanacak.

Disney Plus’ın ilerleyen günlerde ülkemize de geleceğini duyurmuştuk. Reklamlı bir versiyonuyla da daha uygun fiyata sahip olabileceğiniz Disney Plus, daha ülkemize gelmeden şimdiden yaptığı anlaşmalarla adını duyurmaya başladı bile.

Ülkemizde hem oyunculuğu hem de yönetmenliğiyle adından sıkça söz ettiren Yılmaz Erdoğan’ı en son Kin filminde Harun karakteriyle izlemiştik. Erdoğan’ın bizleri oyunculuğundan ve yönetmenliğinden uzun süre mahrum bırakmayacağı haberini de sizlere büyük bir mutlulukla veriyoruz. Dizi ve film sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Disney Plus, Yılmaz Erdoğan’la ile anlaşma imzaladı.

Organize İşler 3 sezonluk dizi olacak

Erdoğan’ın hem yönetmenliğini hem de başrol oyunculuğunu üstlendiği Organize İşler’in devam filmiyle ilgili gelişmeler sinemaseverleri oldukça heyecanlandırmıştı. Bu yıl içerisinde çekimlerine başlanması plananan yeni filmle ilgili bilgilerin ardından kesinleşen bir bilgi gelmemişti. Bugün ise Yılmaz Erdoğan’ın yeni projesi için Disney Plus’la el sıkıştığı haberi geldi. Tabii bu haberle birlikte, “Organize İşler’in devam filmi Disney Plus’a mı geliyor?” söylentileri de beraberinde geldi. Ancak burada bir sakin olmamız gerekiyor çünkü sizlere ilginç haberlerimiz var. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Disney Plus ve Yılmaz Erdoğan arasındaki bu anlaşma Organize İşler’in ‘3 sezonluk dizisi’ ve 2 yeni sinema filmini kapsıyor. 
 

Bu durumda devam filmi gelecek mi yoksa iptal mi edildi bu konuda ise açıklanan bir bilgi yok. 

 
Üstelik Disney Plus’ın ilk ve tek hamlesi de Yılmaz Erdoğan’la anlaşma imzalaması değil. Erdoğan’ın yanı sıra platform, Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere gibi ülkemizde büyük bir hayran kitlesi olan 15 isimle daha anlaşma imzaladı. Disney Plus’ın projelerinde sadece yerli oyuncular değil aynı zamanda birçok yabancı oyuncu da yer alacak. Bu hamleleriyle birlikte Disney Plus, heyecanımızı ve sabırsızlığımızı başka bir seviyeye taşımış durumda. Böyle giderse ilerleyen günlerde Netflix, BluTV gibi platformlar yerine çok sayıda insanın dizi ve film izlemek için Disney Plus’ı tercih ettiğini görebiliriz.

Organize işler Kamera arkası:

 

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/disney-plustan-bir-bomba-daha-yilmaz-erdogan-organize-isleri-cekecek/5153/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir