Yılın En Sıra Dışı Süper Kahraman Filmi Olacak Hellboy’dan 18+ Fragman
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yılın En Sıra Dışı Süper Kahraman Filmi Olacak Hellboy’dan 18+ Fragman

0


Hellboy filminin yeniden uyarlaması, eskisini hiç aratmayacak bir şekilde geliyor. Genel izleyiciye hitap eden ilk fragmanı geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan filmin, sansürsüz fragmanı da geldi.


Hellboy, henüz kendisini tanımayanları bile hayran bırakacak bir yapımla beyaz perdeye geri dönüyor. Marvel ve DC’nin ısıtıp ısıtıp önümüze sürdüğü süper kahraman filmlerinden sıkılanlar, fantastik ögeleri havada uçuştuğu bu hikayeye bayılacaklar. 

Başrolde Stranger Things dizisiyle büyük çıkış yakalayan David Harbour’un olduğu yeni Hellboy filminde, Ölümcül Deney filmleriyle hafızalara kazınan Mila Jovovich de kötü karaktere hayat veriyor.

Filmin 18+ fragmanı ise şu şekilde: 

Hellboy filminin yeniden uyarlaması, eskisini hiç aratmayacak bir şekilde geliyor. Genel izleyiciye hitap eden ilk fragmanı geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan filmin, sansürsüz fragmanı da geldi.

12 Nisan’da vizyona girecek Hell Boy’u heyecanla bekliyoruz. Otoriteler, filmin şimdiden bir devam halkasını hak ettiğini söylemeye başladılar. Bakalım izleyicilerin tepkileri nasıl olacak.

Hellboy’un genel izleyiciye yönelik fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz: 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap