Yılın beklenen bilim kurgu filmi Dune’dan yeni görseller paylaşıldı

Başarılı yönetmen Denis Villeneuve’ün yönetmenliğini yaptığı yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Dune‘dan yeni görseller paylaşıldı.
Bilim kurgu türünün en önemli isimlerinden biri olan Frank Herbert‘ün 1965 yılında yayınlanan aynı isimli seriden uyarlanan Dune filminden yeni görseller geldi.

Paylaşılan görsellerde Atreides Hanedanlığı‘ndan bir görsel görüyoruz. Ayrıca Zendaya ve yönetmen Denis Villeneuve’ün çekimlerden görseli de mevcut.

Dune, 22 Ekim’de hem sinemalarda hem de 1 aylığına HBO Max’te yayınlanacak.

Dune’un yönetmenliğini Blade Runner 2049 ve Arrival gibi filmden tanıdığımız Denis Villeneuve yapacak.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Timothée Chalamet, Jason Momoa, Zendaya, Dave Bautista, Oscar Isaac, Josh Brolin, Javier Bardem ve Stellan Skarsgård gibi isimler bulunuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ise; Timothée Chalamet, Jason Momoa, Zendaya, Dave Bautista, Oscar Isaac, Josh Brolin, Javier Bardem ve Stellan Skarsgård gibi isimler bulunuyor.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Popüler ve başarılı animasyon dizisi Rick and Morty'nin beşinci sezonunun final için yayınlanacak özel bölümden ilk fragman paylaşıldı.

Rick and Morty’nin 5. sezon özel final bölümünden ilk fragman geldi

Deniz Suyunu Dakikalar İçinde İçilebilir Yapan Bir Teknoloji Geliştirildi