Yılbaşı Programınızı Huawei Petal Search ile Planlayın!
 1. Anasayfa
 2. Genel

Yılbaşı Programınızı Huawei Petal Search ile Planlayın!

0

Yılbaşı Programınızı Saniyeler İçerisinde Yapmanızı Sağlayacak Arama Motoru: Huawei Petal Search

Huawei’nin arama motoru Petal Search, Yakındakiler özelliği sayesinde yılbaşı programını baştan sona organize etmenizi sağlıyor. Arama sonuçlarını yalnızca bulunduğunuz bölge için özelleştiren Petal Search, diğer özellikleriyle de önemli avantajlar sunuyor.

Bir süredir kendi ekosistemini kurabilmek için oldukça önemli işler yapan Çinli teknoloji şirketi Huawei, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Petal Search isimli arama motoru ile de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Alıştığımız arama motorlarından çok daha farklı özellikler sunan Petal Search, yepyeni özellikleri sayesinde yaklaşan yılbaşı deneyiminizi tamamen değiştirecek gibi görünüyor.

Petal Search, diğer arama motorlarının sunduğu tüm hizmetleri zaten sağlıyor. Bu bağlamda, görseller, terimler, sesli ve fotoğraflı arama gibi özellikleri bu arama motorunda da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Ancak yakın Petal Search’ün yepyeni Yakındakiler özelliği, arama sonuçlarının yaşadığınız bölgeye göre özelleştirilmesini sağlıyor. Örneğin ihtiyacınız olan ürünler için bulunduğunuz yere en yakın AVM ve benzeri işletmeleri görebiliyor, bunlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Öte yandan; yılbaşını evde geçirmek istemiyorsanız da bu arama motoru üzerinden yakın çevrenizdeki eğlence mekanlarını tek tek inceleyip, rezervasyon yapabiliyorsunuz.

Yılbaşını yaşadığı şehirde geçirmek istemeyen kullanıcılar için de bazı avantajlar sunan Petal Search, bir tatilin kolaylıkla organize edilmesini sağlıyor. Gitmek istediğiniz şehri ve mekanı seçip rezervasyon yaptıktan sonra o bölge ile detaylı bilgi sahibi olabiliyor, Petal Search’ün yönlendirmeleri ile seyahat biletini de anında satın alabiliyorsunuz. Ve elbette, yılbaşı hediyelerinizi gittiğiniz şehirde almak isterseniz, yine Petal Search’ü kullanarak işlerinizi hem hızlandırabilir hem de kolaylaştırabilirsiniz.

Siz de yılbaşı programınızı Petal Search ile hızla tamamlamak için, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Petal Search’e tarayıcı üzerinden ulaşmak isterseniz de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

bir geçmişte kullanıma sunulan “Yakındakiler” özelliği, bugüne kadar yaşadığınız arama motoru deneyimine adeta boyut atlatıyor. Eğer yılbaşı için plan yapmak istiyorsanız Petal Search’ün Yakındakiler özelliği, aradığınız her şeye yakın çevrenizden ulaşmanızı sağlayacak.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir