Yerli Oyun Beach Invasion 1944’ten Büyük Başarı
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Yerli Oyun Beach Invasion 1944’ten Büyük Başarı

0

Yerli Oyun Beach Invasion 1944, Çıkış Gününde The Callisto Protocol’ü Bile Ardında Bıraktı

AIx2 Games tarafından geliştirilen Beach Invasion 1944, çıkış gününde Steam’in ilk sıralarında yer aldı. Oyun, The Callisto Protocol’den bile daha fazla ilgi gördü.

Türkiye’nin oyun sektöründeki varlığı günden güne artarken geçtiğimiz günlerde bunun yeni bir kanıtı daha görüldü. Türkiye merkezli AIx2 Games tarafından geliştirilen İkinci Dünya Savaşı temalı ‘Beach Invasion 1944’, ilk gününde Steam’in ‘Yeni ve Popüler’ listesinde başı çekti.

Oyun, yayınlandığı gün son haftaların merakla beklenen oyunu The Callisto Protocol’ü dahi geçmeyi başardı. Haftasonu boyunca da Yeni ve Popüler listesinde ilk üç sırada yer almaya devam etti.

Peki Beach Invasion 1944 nasıl bir oyun?

Beach Invasion 1944, Normandiya Çıkarması’nın yaşandığı günü bu kez Mihverler’in bakış açısından ele alıyor. Oyunda, İttifak tarafının çıkarmasını engellemeye çalışan Alman ordusundaki bir askeri oynuyoruz.

Oyun, Türkçe dil desteğinin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça, Çince, Japonca, Korece ve Arapça dil desteği de sunuyor.

Şu ana kadar 250 oyuncunun puanladığı ve ‘Çok olumlu’ puanını alan oyunun Steam sayfasına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beach Invasion 1944 oynanış fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir