Yenilenmiş Ayarlar menüsüyle yeni Google Sitelerinizi daha hızlı düzenleyin

yeni Google Sitelerinizi Yenilenmiş Ayarlar menüsüyle daha hızlı düzenleyin

Yeni Google Sitelerinizi Yenilenmiş Ayarlar menüsüyle daha hızlı düzenleyin

Yeni Google Sites’teki “Ayarlar” menüsünde bazı iyileştirmeler yapıldı. Özellikle, birkaç ayarın konumu tek bir yerde birleştirildi, böylece site editörlerinin siteleri için farklı seçeneklere erişmesini ve bu seçenekleri yapılandırmasını kolaylaştırdı.Örneğin, Ayarlar> Marka resimleri‘ne giderek sitenize bir sık ​​kullanılan simgesi ekleyebilirsiniz . Veya sitenize Google Analytics izleme eklemek için Ayarlar> Analytics‘e gidin .

Ayrıca site editörlerine, yayınlanan bir sitedeki site görüntüleyicilerinden bağlantı bağlantılarını gizleme için yeni bir seçenek sundu. Şu anda, site görüntüleyicileri bir sayfadaki başlıkların üzerine geldiğinde bağlantı bağlantıları varsayılan olarak görünür. Ayarlar> Görüntüleyici araçlarında bulunan bu yeni ayarla, site editörleri artık yayınlanan bir sitenin görünümü üzerinde daha fazla kontrole sahip olacak. Yeni Google Sites’ta bağlantı bağlantıları kullanma hakkında daha fazla bilgi için Yardım Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Ayarlar menüsü: Yeni Ayarlar menüsü varsayılan olarak kullanılabilir olacaktır. Aşağıdaki “Kaynaklar” bölümünde, Ayarlar menüsünden erişilebilecek özelliklerin bir listesini bulacaksınız.
Not: Menü çubuğundaki Dişliyi göremiyorsanız 11 Şubat 2020’den itibaren aşamalı olarak (özellik görünürlüğü 15 güne kadar sürebilir.) 
Örneğin, Ayarlar> Marka resimleri'ne giderek sitenize bir sık ​​kullanılan simgesi ekleyebilirsiniz . Veya sitenize Google Analytics izleme eklemek için Ayarlar> Analytics'e gidin .
 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Seçilmiş Kişi Neo, Hayran Yapımı Matrix 4 Fragmanı İle Geri Döndü (Video)

Seçilmiş Kişi, Hayran Yapımı Matrix 4 Fragmanıyla Geri Döndü

Türkiye sınırları içinde yer alan gayrimenkuller için emlak vergisi ödeniyor. Peki 2020 yılında emlak vergisinde kimler muaf? Ödemeler ne zaman başlayacak? İşte tüm merak edilenler

2020 emlak vergisinden kimler muaf?