Yeni The Predator Filminin İlk Fragmanı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Yeni The Predator Filminin İlk Fragmanı

0
 14 Eylül 2018’de seyircilerle buluşacak olan The Predator’ün ilk fragmanı sizi ekrana bağlayacak gibi görülüyor.2016 yılında duyurulan ve o günden beri vizyon tarihi 2-3 ay süreyle ertelenen The Predator’un vizyon tarihi ve ilk fragmanı ortaya çıktı. Daha önce Iron-Man 3 ve The Nice Guys gibi filmleri yöneten ve Lethal Weapon (Cehennem Silahı) serisinin ilk filminin yazarı olan Shane Black tarafından yönetilecek olan filmin başrollerinde Boyd Holbrook ve Trevante Rhode olacak.
1987 yapımı ilk filmin devamı niteliğindeki seriyi, köklerine döndürerek bir nevi farklı bir senaryoyla seriyi yeniden başlatacak olan film, +18 yaş sınırı ile vizyonda olacak. Arnold Schwarzenegger’in de filmde olacağına dair umutlar vardı ama gelen fragman ile bu umutlar da yok oldu. İşte ilk fragman görüntüleri.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir