Yeni PUBG oyunu PUBG: New State’ten yeni bir sinematik video paylaşıldı

Oyun dünyasının en popüler yapımlarından PUBG'nin yeni oyunu PUBG: New State'in evreninde geçen yeni bir sinematik video paylaşıldı.
 

Oyun dünyasının en popüler yapımlarından PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State‘in evreninde geçen yeni bir sinematik video paylaşıldı.

 

Bu yeni video, 2050 yılındaki olaylar ile doğrudan bağlantılı olan lore bazlı “Troi’nin Düşüşü” isimli bir sinematik video. “Troi’nin Düşüşü” günümüzden 30 yıl sonrasında, PUBG Evreni merkezli kurgusal bir şehir olan Troi’nin çöküşünden altı saat öncesinde geçiyor. Videoyu izleyerek oyunun hemen öncesinde şehirde çatışan farklı gruplar hakkında bilgi edinebilecekler. Bahsi geçen video aşağıdan izleyebilirsiniz.

PUBG: yeni devlet Sinematik Videosu

 

Oyun şu anda App Store ve Google Play üzerinden ön kayıt yapılabilir durumda. App Store’da yazana göre oyun 8 Ekim’de çıkışını yapacak. Ancak bunun net tarih olmadığını belirtelim, resmi onay gelene kadar oyunun ertelenme ihtimali bulunuyor. Aşağıdaki mağaza sayfalarından çıkışında ücretsiz oalcak oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Netflix Türkiye'de fazlası seviliyor sevilmesine ancak bir film ve dizi platformundan daha fazlası olabilir. Bunun için bazı özelliklere ihtiyacı olacak.

Netflix’te Olsaydı Dediğimiz 12 Şahane Özellik

Yandex Browser TÜrkçe; Tarayicisinda Video Arama