Yeni hızlı ayarlar Gmail düzeninizi optimize etmenize yardımcı olur
 1. Anasayfa
 2. Genel

Yeni hızlı ayarlar Gmail düzeninizi optimize etmenize yardımcı olur

0

Gmail‘in sizin için doğru görünmesini ve hissetmesini sağlamak için farklı düzenleri, ayarları ve temaları kolayca bulmanıza ve kullanmanıza yardımcı olan hızlı bir ayarlar menüsü ekliyor.

Ayarlar‘ı tıkladığınızda artık gerçek gelen kutunuzun yanında farklı arayüzler, gelen kutusu türleri ve görüntüleme seçenekleri göreceksiniz. Bir seçenek belirlendiğinde, gelen kutusu hemen güncellenir, böylece seçenekleri karşılaştırabilir ve ayarların gerçek zamanlı olarak nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Tam ayarlar menüsüne, yeni hızlı ayarlar menüsünün üst kısmındaki “Tüm ayarları görüntüle” düğmesini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Google, Gmail‘in, arayüzü, görünümü ve hissi özelleştirmek için birçok seçeneğe ve arayüzün nasıl çalışmak istediğinize göre kişiselleştirildiğinden ve optimize edildiğinden emin olmak için diğer ayrıntılara sahiptir. Bunlar:

 • Görüntülenen metin ve bilgilerin yoğunluğunu özelleştirme
 • E-postaları akıllıca önceliklendirmeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için farklı bir gelen kutusu türü seçme
 • E-posta içeriklerini hızlı bir şekilde görmek için okuma bölmeleri ekleme
 • Gelen kutunuzun görünümünü ve hissini kişiselleştirmek için temalar 

Bu seçenekleri bulmayı kolaylaştırıyor ve gerçek zamanlı olarak keşfetmenizi sağlıyor, böylece gerçek gelen kutunuz ayarın tam olarak ne yapacağını göstermek için hemen güncellenir. Bunun Gmail’i sizin için en iyi şekilde ayarlamayı kolaylaştırdığını umuyor.

 
Bu güncellemenin, tam Gmail ayarları menüsünde bulunan ayarlara erişmenin daha kolay bir yolunu eklediğini unutmayın. Yeni ayar yoktur ve bu güncelleme ile kullanıcıların mevcut ayarları değiştirilmeyecektir. Yeni hızlı ayarlar menüsünün üst kısmındaki “Tüm ayarları görün” düğmesini tıklayarak tüm ayarlar menüsünü görebilirsiniz.


26 Mayıs 2020‘den itibaren aşamalı olarak ( bu özellik görünürlüğü 15 güne kadar sürebilir.) 22 Haziran 2020‘den itibaren aşamalı olarak herkes tarafından görülür. 

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir