Yeni google sites,Seçili Sayfaları kopyalama,
 1. Anasayfa
 2. Genel

Yeni google sites,Seçili Sayfaları kopyalama,

0

 Google, duyurusu: Yeni Google Siteler‘de, editörlerin tek bir sayfayı veya sayfa alt kümesini yeni bir siteye kopyalama yeteneğini ekliyoruz. 

Önceden, yalnızca tüm sitenin bir kopyasını yapmak mümkündü. Bu özellik, site düzenleyicilerine daha fazla denetim sağlayarak kullanıcıların bir sitenin bir bölümünü yeniden kullanmasına veya büyük bir siteyi daha küçük sitelere kolayca ayırmasına olanak tanır.

Bu özelliğin, bir siteden belirli bir sayfayı geri yükleme gibi diğer yeni site düzenleme yeteneklerine ek olarak, site düzenleyicilerinin büyük sitelerde işbirliği yapmasını kolaylaştırmasını umuyoruz.

 

Üç noktalı taşma menüsünden Kopyalama yap > Sayfalar >> Seçili Sayfalar > > seçeneğini belirleyin — kopyalamak istediğiniz sayfaları seçin ve ardından “Tamam“ı seçin. Yeni sitenize bağlantı içeren bir e-posta bildirimi alacaksınız. Bir siteyi kopyalama, Google Sites’ı kullanma, bir Sitede nelerin değiştiğini bulma, bir siteyi silme veya geriyükleme ve sitenizi yayınlamadan önce en son değişiklikleri gözden geçirme hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.

Google Sites’taki belirli sayfaları kopyalamak için Üç noktalı taşma menüsünden Kopya yap > Sayfalar >> Seçili Sayfalar’ı seçin.

Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/11/copy-select-pages-in-new-google-sites.html.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir