Yeni Google Sites’e Blog İçeriğinden Resim Ekleme
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yeni Google Sites’e Blog İçeriğinden Resim Ekleme

0

Yeni Google Sites ile oluşturulan web sitenize, Blog makalenize eklediğiniz resimleri URL yolunu izleyerek tekrar resim yüklemeden yükleyebilirsiniz.

 

Birçok blog yazarı, makalelerine çok fazla resim eklediğinde kotasının dolacağı düşünerek kendisini kısıtlar.Ayrıca gereksiz resim eklemek de kotanızı azaltır. Bu durum kısa zamanda kotanızın dolması anlamını taşımamaktadır. Google Drive size bugünkü şartlarda 15 GB. kota hakkı tanımaktadır.

Bu makaleyi okuyan blog yöneticileri için Aralık 2016 yıl sonuna kadar geçerli olan ayrıca, birde Bonus verebiliriz. Google her yıl Güvenli İnternet Günleri düzenlemektedir. Google hesabınızı doğrulayarak 2 GB. bulut hizmeti kazabilirsiniz. Bu hem sizin güvenliğiniz hemde kotanızın arttırılması demektir.

 

Aşağıdaki bağlantıyı açıp ilgili makaleyi okuyup anlatılanları takip ettiğinizde kısa sürede Google Drive Depo göstergeniz 15 GB’dan 17 GB’a yükseldiğini görebilirsiniz.

İlgili Makale: Google Hesabını Doğrula 2 GB Ücretsiz Depo Alanı Kazan

Yeni Google Sites web sitenize kullandığınız Blog İçeriğinizden tekrar tekrar resim yüklemeden nasıl Resim Ekleyebilirsiniz?

URL Yolu İle Resim Ekleme:

1. Yeni Google Sites web sitenizi açın.

2. Resim ekleyeceğiniz makalenizi açın.

3. URL ile resim nasıl eklenecek ilgili video inceleyin.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap