Yeni Google Sites Web Sitenize Farklı Özelliklerde Renkli Logo Ekle
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yeni Google Sites Web Sitenize Farklı Özelliklerde Renkli Logo Ekle

0

Yeni Google Sites’e nasıl logo ekleyeceksiniz? İlgili Adımlar…

2017 Yılının Nisan, Mayıs yaz ayı boyunca Yeni Google Sites web sitelerine birçok özelliğin geleceğinden bahsetmiştim. 18.04.2017 Salı günü gerçekleşen yeniliklerden biri de Google Sites web sitenize artık farklı renk ve özelleştirme içeren Logolarınızı ekleyebileceksiniz.

 
GÖSTER

Yeni Google Sites geçen yıl Kasım 2016’da ekip çalışmalarına başladı. bölüm bölücüler, alt sayfa oluşturma ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni Google Sites’e özellik ve işlevler eklemeye devam etti.

 

Bugünden itibaren , sitenizi daha fazla özelleştirmek için bir logo ekleyebilecek ve o logodaki renkleri kullanabileceksiniz. hiç çekinmeden İstediğiniz logoyu ekleyin, Google Sites akıllıca renkleri algılar ve temalarınızda kullanmaya başlar. Google Sites’e Logo ekleme ile ilgili

adımları takip edin.

Yeni Google Sites Logo ekleme:

Logolar, en üstteki genel gezinme çubuğunda, site adının yanında görünür. Google Sites, logo renklerini akıllıca algılar ve onları temanızda kullanır. Logo dosyaları .jpg, .png veya .gif biçiminde olabilir.

💥İpuçları: Logonun düzgün bir şekilde yeniden boyutlandırılabilmesi için resim etrafındaki fazla boşluğu kaldırın. En iyi sonuçları almak için logolar minimum 112 piksel yüksekliğinde olmalıdır.

Google Sites‘ta bir siteyi açın.

Fareyle sayfa üstbilgisinin sol üst kısmına gelin ve Logo ekle simgesini tıklayın.

Yükle “Upload” veya Seç simgesini seçin.

Bir .jpg, .png veya .gif logo dosyası seçin.

(İsteğe bağlı) Arka plan rengini değiştirin.

(İsteğe bağlı) Tema için logo rengini kullan’ı tıklayın veya bir tema rengi seçin.

Yeni Google Sites Hakkında yazılan diğer makalelere göz atın.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap