Yeni Google Sites Sitelerinde kolayca Footer altbilgisi ekleyin
 1. Anasayfa
 2. Genel

Yeni Google Sites Sitelerinde kolayca Footer altbilgisi ekleyin

0

Yeni Google Sites Web Sitenize şimdi kolayca Footer altbilgisi ekleyebilirsiniz. Detaylar için  makaleyi inceleyin.

Birçok web sitesi, özellikle iş amaçlı olarak oluşturulan web site sayfalarının tamamında tutarlı bir altbilgi gerektirir. Bu altbilgiler genellikle kuruluşun iletişim bilgileri, gizlilik politikası ve daha fazlası gibi önemli bilgiler barındırır. Bu makale ile artık site geneline hitap eden altbilgileriyeni Google Sites‘te tek bir yerde oluşturmak ve yönetmek kolaylaştı.

G Suite ekibinden gelen bu resmi yayınG Suite müşterileri için de yeni özellikler ve geliştirmeler hakkında önemli bilgiler içermektedir.

Altbilgi eklemek için, sayfanızın alt kısmına gidin ve “Altbilgi Ekle” yi tıklayın. Ardından bu aynı altbilgi, sitenizdeki tüm sayfalarda görünecektir. Altbilgiyi tek bir sayfada gizlemek için, metin kutusunun sol alt köşesindeki göz simgesini tıklayın. Yalnızca o sayfa için özel bir altbilgi oluşturmak istiyorsanız, sayfanın alt kısmında yeni bir bölüm oluşturun (“Altbilgi Ekle” işlevini kullanmayın).

Sonuç: Yeni Google Sites Footer Görünümü

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir