Yeni Google Sites Sitelerinde kolayca Footer altbilgisi ekleyin

Yeni Google Sites Web Sitenize şimdi kolayca Footer altbilgisi ekleyebilirsiniz. Detaylar için  makaleyi inceleyin.

Birçok web sitesi, özellikle iş amaçlı olarak oluşturulan web site sayfalarının tamamında tutarlı bir altbilgi gerektirir. Bu altbilgiler genellikle kuruluşun iletişim bilgileri, gizlilik politikası ve daha fazlası gibi önemli bilgiler barındırır. Bu makale ile artık site geneline hitap eden altbilgileriyeni Google Sites‘te tek bir yerde oluşturmak ve yönetmek kolaylaştı.

G Suite ekibinden gelen bu resmi yayınG Suite müşterileri için de yeni özellikler ve geliştirmeler hakkında önemli bilgiler içermektedir.

Altbilgi eklemek için, sayfanızın alt kısmına gidin ve “Altbilgi Ekle” yi tıklayın. Ardından bu aynı altbilgi, sitenizdeki tüm sayfalarda görünecektir. Altbilgiyi tek bir sayfada gizlemek için, metin kutusunun sol alt köşesindeki göz simgesini tıklayın. Yalnızca o sayfa için özel bir altbilgi oluşturmak istiyorsanız, sayfanın alt kısmında yeni bir bölüm oluşturun (“Altbilgi Ekle” işlevini kullanmayın).

Sonuç: Yeni Google Sites Footer Görünümü

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google’un Ayrıldığında Tablet toplanınca Laptop Olan Yeni Cihaz Tasarımı!

Google bütün cihazı ele geçiren virüsü ifşa etti!