Yeni Google sitelerinde kendi özel temalarınızı tasarlayın

Artık yeni Google sitelerinde, kuruluşunuzun marka yönergelerine veya kendi kişisel tarzınıza uygun, son derece özelleştirilmiş temalar oluşturabilirsiniz.

Artık yeni Google sitelerinde, kuruluşunuzun marka yönergelerine veya kendi kişisel tarzınıza uygun, son derece özelleştirilmiş temalar oluşturabilirsiniz.

Şu anda, siteler için hızlı bir şekilde tutarlı bir görünüm ve his oluşturmak için yararlı olan sınırlı özelleştirme seçeneklerine sahip önceden oluşturulmuş altı tema vardır. Özel temaların eklenmesiyle, aşağıdaki gibi şeyler üzerinde daha fazla kontrole sahip olursunuz:

  • Yazı tipleri ve metin stili,
  • Renk,
  • Marka görüntüleri,
  • Gezinme ayarları,
  • Düğmeler ve daha fazlası gibi bileşenlerin stili.
Özel temaların ve özel şablonların, marka yönergelerinize veya belirli stilinize en uygun siteleri oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak sağladığını umuyoruz.
 

Kullanılabilirlik

  • Tüm Google Çalışma Alanı müşterilerinin yanı sıra kişisel Google Hesabı olan kullanıcıların kullanabileceği g Suite Basic ve Business müşterileri için de kullanılabilir
Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/09/design-custom-themes-in-new-google-sites.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+GoogleAppsUpdates+%28Google+Workspace+Updates+Blog%29.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

WhatsApp'ın 2.2137.3 kodlu masaüstü beta sürümünde yeni bir özellik keşfedildi. Bu özellik, kullanıcıların bilgisayarlarındaki bir fotoğrafı sticker gibi gönderebilmelerine imkan tanıyacak.

WhatsApp’tan Sticker Oluşturmayı Çocuk Oyuncağı Haline Getirecek Yeni Özellik

Borcu Borçla Kapatmak Tarih Olabilir: Tüketici Kredilerinde Vade Sayısı Düşürüldü