Yeni Google Sitelerinde bölüm düzenleriyle daha iyi görünen sitelerinizi daha hızlı oluşturun

Yeni Google Sitelerine artık bölüm düzenleri ekleyebilirsiniz. Sitenizdeki sayfaları veya sayfa bölümlerini hızlı bir şekilde tasarlamak için bu düzenleri kullanabilirsiniz. Bu yeni Siteleri kullanarak profesyonel görünümlü web siteleri oluşturmak için daha da kolay ve daha hızlı yapar.

Yeni Google Sitelerine artık bölüm düzenleri ekleyebilirsiniz. Sitenizdeki sayfaları veya sayfa bölümlerini hızlı bir şekilde tasarlamak için bu düzenleri kullanabilirsiniz. Bu yeni Siteleri kullanarak profesyonel görünümlü web siteleri oluşturmak için daha da kolay ve daha hızlı yapar.

 Siteniz için 
önceden oluşturulmuş altı düzen. Açılışta altı tane önceden oluşturulmuş bölüm düzeni seçeneği var. Onları, Siteler’in sağdaki Ekleme menüsünde bulabilirsiniz. Bunları kullanmak için, düzeni sayfaya tıklamak veya sürüklemek yeterlidir. Sitenize yeni bir bölüm eklenecek ve yerleşimle eşleşen yer tutucu içeriği ile otomatik olarak doldurulacaktır. 

Daha sonra kendi içeriğinizi ekleyebilir ve düzeni kendiniz yapmak için özelleştirebilirsiniz.

Kaynak: https://gsuiteupdates.googleblog.com/2018/08/new-layouts-better-looking-sites.html

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor …

0

Muntazam Bir Ses Kalitesine Hazır Olun: OnePlus Bullets Kablosuz Kulaklık

Dosyaları Silen Windows 10 Güncellemesi Microsoft Tarafından Geri Çekildi