Yeni Google Haberler ile tanışın
  1. Ana Sayfa

Yeni Google Haberler ile tanışın

0

Yeni Google Haberler ile en çok önemli olan hikayeler hakkında daha fazla bilgi edinin. Yeni Google Haberler ile tanışın.

Bilgilerinizle güncel kalın

Şu andaki en iyi 5 hikayeniz, küresel haberleri, yerel kapsama alanını ve önem verdiğiniz konulardaki son gelişmeleri içeriyor.Her hikayede daha derine git

Tam kapsama, analiz, önemli olayların zaman çizelgeleri, sosyal yorumlar ve daha fazlası ile ilgili haber hikayeleri hakkında kapsamlı bir görüş sağlar.

En sevdiğiniz haberlere ve dergilere erişin

Dünyanın dört bir yanındaki büyük yayıncıların içeriklerini okuyun, keşfedin ve bunlara abone olun.

 

Yeni Google Haberler’i edinin

Haberler ve Hava Durumu uygulamanızı değiştirmek için yeni Google Haberler uygulamasını edinme

Haberler ve Hava Durumu uygulamanız artık desteklenmiyor. Haberler ve hava durumu bilgilerinin yanı sıra ilgilendiğiniz konuların veya kaydettiğiniz haberlerin olduğu özelleştirilmiş bir ana sayfa görmek için Google Haberler uygulamasını edinebilirsiniz.

Haberler ve Hava Durumu uygulamasını kaldırmak ve yeni Google Haberler uygulamasını edinmek için aşağıdaki adımları uygulayın..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap