Yeni Film The Princess’ten İlk Fragman Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Yeni Film The Princess’ten İlk Fragman Geldi

0

Yeni Film The Princess’ten İlk Fragman Geldi: 1 Temmuz’da Disney Plus’ta [Video]

1 Temmuz’da Türkiye’de orijinal olarak sadece Disney Plus’ta vizyona girecek olan 20th Century Fox’un yeni filmi The Princess’in ilk fragmanı, Disney Plus’ın resmi Türkiye YouTube kanalında Türkçe altyazılı bir şekilde paylaşıldı.

Bütün Marvel, Disney, Pixar ve Star Wars filmleri + dizileri ve hatta daha fazlasıyla ülkemize giriş yapan Disney Plus, beklenildiği gibi yüksek bir popülariteye ulaşmış durumda. Hatta Kaçış isminde Türkiye’de yayınlanışına özel bir Türk Disney Plus dizisi bile mevcut.

 Disney Plus’ın resmi Türkiye YouTube kanalından Disney Plus’a gelecek olan yeni film The Princess’in ilk fragmanı paylaşıldı.

The Princess ilk fragman (Türkçe altyazılı)

1 Temmuz tarihinde tüm Disney Plus abonelerinin erişebileceği The Princess filminin ilk fragmanı, bugün itibariyle Disney Plus’ın Türkiye YouTube kanalında paylaşıldı. Hem de Türkçe altyazılı! Gelin filmde bizi neler bekliyor ufaktan bir bahsedelim.

Güzel ve iradeli bir prenses, nişanlı olduğu zalim sosyopatla evlenmeyi reddedince kaçırılır ve babasının şatosundan uzak bir kuleye kilitlenir. Babasının tahtını almaya niyetli ve küçümsenmiş prenses, ailesini korumalı ve krallığı kurtarmalıdır. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap