Yeni Chrome’la daha fazlasını yapın
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yeni Chrome’la daha fazlasını yapın

+ - 0

Artık her zamankinden daha basit, daha güvenli ve daha hızlı. Google’ın akıllı teknolojilerine yerleşik olarak sahip. Yeni bir görünüm ve her şeyi daha hızlı yapabilme olanağı.

Web’deyseniz tamamlamak istediğiniz bir göreviniz vardır. Yeniden tasarlanan sekmeleri, daha kolay şifre yönetimi ve daha zengin arama sonuçlarıyla Chrome tüm yapacaklarınız için ihtiyacınız olanı sunuyor.

Yapmak istediğiniz her şey için daha akıllı arama

Adres çubuğunuzda hızlı yanıtlar olsun ister miydiniz? Evet lütfen. Chrome’un yeni adres çubuğu, bilgi arama işini daha hızlı ve daha basit hale getirmek için Google Arama’yı kullanıyor.


Chrome güvenliği, web’e göz atmanızı sağlayan süper gücünüzdür

Web’de ne gibi sorunlar olabileceğini tam olarak bilmiyor musunuz?

Bilmenize de gerek yok zaten. Chromekimlik avı ve zararlı siteler gibi güvenlik sorunlarından sizi otomatik olarak korur.

İstediğiniz yere gidin, istediğiniz şeyi yapın

Chrome tüm işletim sistemlerinde ve tüm cihazlarınızda çalışır. Dizüstü bilgisayarınız ve telefonunuz arasında geçiş yapın, istediğiniz şekilde özelleştirin ve daha fazlasını yapmaya devam edin.

Kaynak:https://www.google.com/chrome/whatsnew/?hl=tr&brand=CHZQ&utm_source=google.com&utm_medium=homepagepromo&utm_campaign=m69-whatsnew

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap