Yeni Blogger Şablonlarda Öne Çıkan Gönderileri “Featured Posts” Kullanmak
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yeni Blogger Şablonlarda Öne Çıkan Gönderileri “Featured Posts” Kullanmak

0

Blogger, Yeni Öne Çıkan Yayın “Featured Posts”Gadget Eklentisini,

10 Aralık 2015 tarihinde blogger’un resmi blogundan duyurmuştu.Ancak blogger için yeni gibi görülen bu eklentinin eski blogger şablon kullanıcıları için çokta çekici olduğunu düşünmüyorum. 2015 yılında blogger’a eklenen bu gadget, 2017 yılında blogger’un yeni temaları eklendikten sonra ancak ve ancak ,olması gereken yere gelmiş görülüyor.Yeni blogger tema ile eski blogger tema arasındaki Öne Çıkan Gönderiler “Featured Posts” farkının ne olduğunu merak edenlerden iseniz, aşağıda verilen farklı linkleri açıp aradaki değişimi görüp fikir sahibi olabilirsiniz. Açılan pencerede şu yayını bulun “Blogger Sayfa NavigasyonuBlogger Yeni şablon için, Öne Çıkan Gönderiler “Featured Posts” inceleme linki,Blogger Eski şablon için, Öne Çıkan Gönderiler “Featured Posts” inceleme linki,Mukayeseli her iki sayfayı inceledikten sonra Öne Çıkan Gönderiler “Featured Posts” hakkında sizde düşüncelerinizi paylaşın.

Blogger eski şablon kullanıyor, yeni şablona geçiş yapmayı düşünüyorsanız Tema Tasarım Kategorisinde yer alan makaleler size yol gösterecektir.Blogger Temanızı değiştirmeden önce mutlaka bu makaleyi okumanızı tavsiye ederim.

Blogger Yeni Tema Yüklerken Dikkat Edilecek Hususlar

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap