WordPress’in Windows Masaüstü Uygulaması

Wordpress.com web sitesinin en önemli eklenti fabrikası Jetpack Automattic açık kaynak kod geliştiricileri Mac, OS X ve Windows için bilgisayar Masaüstü WordPress uygulamasını başlattı. Linux kullanıcıları için ise çalışmaların devam ettiği bildirilerek kullanıcıların haberdar olabilmeleri için e-posta servisini kullanmaya devam ediyor. Diğer platform kullanıcıları e-posta ile haberdar olabilmeleri için buradan giriş yaparak e-posta bilgilerini gönderebilirler. WordPress.com ve Jetpack eklentilerini kullanan Web siteleri WordPress Masaüstü Windows uygulamasını inceleyerek desktop.wordpress.com adresinden indirebilir.

WordPress Masaüstü Windows uygulamasını kullanmaya başladığınızda herhangi bir tarayıcı kullanmadan bilgisayarınızdan web sitenizi yönetebileceksiniz.

09 Aralık 2015 tarihinde WordPress 4.4 sürüm ve yeni temasını yayımlamıştı. WordPress, bu yenilikle Windows tabanlı bilgisayar kullanan WordPress meraklılarının beklentilerini de karşılamış oluyor. WordPress Masaüstü Windows’un bu yeni uygulaması, çevrimdışı yazma,
bildirimler, yeni makaleler, bildirim çanı, takipciler vs. gibi zenginleştirilen WordPress Windows’un Javascrip’e geçişini açıkca kullanıcılarına anlatıyor.

WordPress Yeni Masaüstü uygulaması
wordpress-masaustu-yeni-uygulamasi

WordPress Windows masaüstü uygulamasını yazmaya odaklanmış meraklıların oldukça hoşuna gidecek yeni uygulamasını yukarıda verilen linkten hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Blogger Şablon Kodlarındaki Yapılandırılmış Veri Hataları

WordPress Windows Masaüstü Uygulama Kurulumu