WordPress Google Fotoğraflar ile Artık Uyumlu Çalışacak
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

WordPress Google Fotoğraflar ile Artık Uyumlu Çalışacak

0

 

Artik WordPress Google ile anlaşma sağladı ve “Google Fotoğraflar“ın WordPress ile uyumlu çalışması kullanıcılara sunuldu.

WordPress’in duyurusuna göre, Google ile “Google Fotoğraflar” uygulamasıyla Wordpress’in sisteminin uyumlu olması için anlaşma sağlandı. WordPress kullanıcıları sitelerine, bloglarına veya kendi paylaşım hesaplarına fotoğraf koyarken artık doğrudan “Google Fotoğraflar”ı seçerek, hesaplarına aktardıkları fotoğraflardan kullanabilecekler.

WordPress yeni site kuracaklar için her zaman basit ve etkili bir sistem sağlıyor. Özellikle de açık kaynaklı olmasından dolayı ücretli ,ücretsiz olmak üzere milyonlarca hazır temaya sahip olduğundan dolayı, neredeyse herkes tarafından kullanılan bir sistem olma yolunda ilerliyor.

Eklenilen bu özellik ile de mobil platforma olan uygunluğunu gün geçtikçe arttıran WordPress’in artık karşısında bu anlamda da rakipsiz kalacak gibi gözüküyor.

 

Wordpresin rakibi Blogspot’u öne çıkaran tek özelliği bu idi .Şimdilerde Wordpres’de bu özelliği edinerek artık durumu eşitlemis hatta bir adım öne geçmiş diyebiliriz.

Fotograflarınızı kendi kullandığınız “Google Fotoğraflar”hesabiniza aktararak Google hesabınızdan veya Wordpress hesabınızdan erişebilecek ve Blogunuza ,Sitelerinize ve Kullandığınız hesaplarınıza kolayca resim seçip ekliyebileceksiniz.

Kısaca Wordpress ve Google hesaplarınızı eşleştirmeniz yeterli.

Yazar Hakkında

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi..

Yorum Yap