1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Windscribe VPN’den 19 Mayıs’ta Türkiye’ye Özel Ücretsiz VPN Hediyesi

Windscribe VPN’den 19 Mayıs’ta Türkiye’ye Özel Ücretsiz VPN Hediyesi
0

Herhangi bir sebepten ötürü internette izinizi bırakmak istemeyebilir, yasaklı internet sitelerine erişmek isteyebilirsiniz. 

Windscribe VPN, Türkiye’deki internet kullanıcılarına özel olarak hazırladığı 19 Mayıs kampanyası ile sizleri fazlasıyla memnun edecek.

Kanadalı bir şirket olan Windscribe, inovatif bir gizlilik ve güvenlik yazılımıdır. İnterneti kullanırken fişlenmenizi engeller ve sizi izleyen gözlerden korur.

Windscribe, IP adresinizi değiştirerek Internetteki yasakları aşmanızı sağlayan VPN yazılımın yanında bir çok harika özelliğe sahip. Türkiye‘deki internet kullanıcılarına harika bir kampanya sunan Windscribe‘ın kampanyasına www.interneteozgurluk.com’a giderek katılabilirsiniz

Windscribe’ın diğer ülkelerde bulunan 50’den fazla sunucusundan birisine bağlanarak Türkiye’de erişimi olmayan, dünyanın herhangi bir yerinde mevcut olan servisleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Bunun yanında Windscribe otomatik olarak reklamları engeller ve gereksiz verilerin yüklenmesini engelleyerek internet paketinizden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca Windflix sunucuları ile Amerika, Kanada, İngiltere ve Japonya’daki dizi ve filmleri engellere takılmadan izleyebilirsiniz.

Windscribe 19 Mayıs Kampanyası Ne Sunuyor?

19 Mayıs gibi önemli bir günde internette özgürlüğü desteklemek adına Türkiye’ye özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya dahilinde 56 TL değerindeki Pro üyeliğe 1 ay boyunca ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Ayrıca, kampanya bittiğinde aylık 20 GB kullanım limiti ile Windscribe’ı tamamen ücretsiz olarak kullanmaya devam edebileceksiniz. Windscribe ile ücretsiz olarak internette özgürce ve rahatça dolaşabilirsiniz.

 Bu kampanya kısa bir süreliğine sadece Türkiye’ye özel olarak sunuluyor. Hemen! Bu link  adresinden kayıt olarak interneti olması gerektiği gibi kullanmaya başlayın.
https://interneteozgurluk.com/
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap