Windows 11’in Yeni Paint Uygulaması ‘Yanlışlıkla’ Ortaya Çıktı

Windows’un sevilen resim uygulaması Paint’in yenilenmiş tasarımı ortaya çıktı. Pek çok kullanıcı tasarımı çok beğendi.

Windows’un sevilen resim uygulaması Paint’in yenilenmiş tasarımı ortaya çıktı. Pek çok kullanıcı tasarımı çok beğendi.

Windows’un sevilen resim uygulaması Paint’in yenilenmiş tasarımı ortaya çıktı. Pek çok kullanıcı tasarımı çok beğendi.

Paint, pek çok Windows kullanıcısının sevdiği, kimi zaman karalama için kimi zamansa eğlence amaçlı kullanılan bir resim uygulaması. Hatta Paint üzerinden muhteşem sanat eserleri üreten insanlar bile mevcut.

Windows 11’in tanıtılması ile pek çok insan, eski Microsoft uygulamalarının yenilenip yenilenmeyeceğini merak eder olmuştu. Her Windows sürümünde onlarca uygulama elden geçip değişse de Paint hep aynı kalmıştı. Ancak Windows 11 ile Paint de artık değişti.

Windows 11 ile yeni Paint’i de göreceğiz

Microsoft, Unsplash isimli stok fotoğraf sitesine Windows 11 ile ilgili bazı fotoğraflar yükledi. Bu fotoğrafların arasında en çok dikkat çekeni ise Windows tablette çizim yapan bir sanatçının fotoğrafı oldu. Dikkat çeken nokta ise tablette görünen uygulamanın yenilenmiş Paint olması.

Paint’in bu sürümü şu anda kullanıcılara sunulmuş değil. RTM denilen üretim sürümüne geçildiğinde yenilenmiş Paint’in kullanıcılara sunulma ihtimali var. Yenilenmiş Paint, RTM sistemine dahil edilmese bile çıkışından sonra alacağı ilk güncellemeler ile kullanıcılara sunulacaktır.

Yeni Paint tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Kaynak:https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-11-stock-photo-leaks-upcoming-microsoft-paint-redesign/.

1

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Netflix Türkiye'nin global sürümündeki kadar olmasa da epey çeşitli bir bilim kurgu arşivi var. Biz de an itibarıyla Netflix Türkiye üzerinden izlenebilen en iyi bilim kurgu filmi önerilerimizden oluşan bir liste hazırladık.

IMDb Puanlarına Göre Netflix’te Yer Alan En İyi 15 Bilim Kurgu Filmi

Dünyanın en büyük buzullarından bazıları ev sahipliği yapan Grönland’da rekor miktarda buzul erimesi saptandı. Araştırmacılar, eriyen buzullar için “endişe verici” dedi.

Grönland’da Yalnızca Bir Günde 22 Gigaton Buzul Eridi