Windows 11’in ilk beta sürümü yayınlandı: Nasıl indirilir?

Yazılım devi Microsoft, Windows 11’in ilk beta sürümünü Windows Insiders programının üyeleri için yayınladı. Peki nasıl indirebilirsiniz?

Yazılım devi Microsoft, Windows 11'in ilk beta sürümünü Windows Insiders programının üyeleri için yayınladı. Peki nasıl indirebilirsiniz?

Yazılım devi Microsoft, Windows 11’in ilk beta sürümünü Windows Insiders programının üyeleri için yayınladı. Peki nasıl indirebilirsiniz?

Microsoft, yeni Windows 11 işletim sisteminin indirilebilir bir sürümünü yayınladı. Build 22000.51, Windows Insiders programının üyeleri tarafından artık resmi olarak kullanılabiliyor.

Beta sürümü, Windows 11’in sızdırılan sürümlerinden biraz farklı, ancak ortalanmış bir görev çubuğu ve yeniden tasarlanmış bir Başlat menüsü ile geliştirilmiş bir arabirim, güncellenmiş Microsoft Store ve ayrıca geliştirilmiş çoklu görev dahil tüm yenilikleri içeriyor.

Windows 11’i indirin

Ne yazık ki, Microsoft Teams entegre sohbet ve Android uygulamalarıyla uyumluluk henüz mevcut değil. Windows 11’in önizleme yapısını denemek için buraya tıklayarak Microsoft web sitesine gidip kayıt işlemini tamamlamanız gerekmekte.

Windows 11 Build 22000.51‘i yüklemek için şu adımları izleyin: Ayarlar -> Güncelleme ve Güvenlik -> Window Insider Programı -> Başlayın‘ı açın. Ardından Microsoft hesabınıza giriş yapmanız, “Dev” kanalını seçmeniz ve cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor.

Doğal olarak, önizlemeyi test etmek için bilgisayarınızın Windows 11’in minimum donanım gereksinimlerini karşıladığından emin olmanız gerekli. Microsoft uyumluluk uygulaması, sisteminizin testi geçip geçmediğini size söyleyecektir.

Kaynak:https://www.donanimhaber.com/windows-11-nasil-indirilir--135384.

1

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Netflix'in bu ay içerisinde yayınlanacak olan korku içlemesi Korku Sokağı'nın ilk bölümünden fragman paylaşıldı.

Netflix’in korku filmi üçlemesi olan Korku Sokağı’nın ilk filminden fragman paylaşıldı

Donanım aygıtlarını karşılamak için yenilenmiş Google Meet web deneyiminin kullanıma sunulmasını genişletiyor. Toplantılar için bir Chromebase ile Meet calls'a katılan kullanıcılar, hepsi bir arada dokunmatik ekranlı cihaz, video beslemeleri, görüntüleme ve sunma deneyimi ve alt çubuk için iyileştirmeler fark edecektir:

Google, Donanım portföyünü karşılamak için Google Meet visual refresh’i genişleteceğini duyurdu