Windows 11’den Windows 10’a yeni transfer
 1. Anasayfa
 2. Yazılım veDonanım

Windows 11’den Windows 10’a yeni transfer

0

Bir önemli Windows 11 özelliği daha Windows 10’a transfer oluyor

En kullanışlı Windows 11 araçlarından biri daha Windows 10’a transfer oluyor.

Microsoft, Windows 11 ile ilk defa sunulan bir özellik olan pin kodu ile baskı kontrolü aracını Windows 10 işletim sistemine getiriyor. Windows 10’a yapılan bu yenilik, aslında kullanıcıların Windows 10’dan Windows 11’e geçerken yabancılık çekmemesini sağlamak için atılmış olan adımlardan biri.

Windows 11 (ve şimdi Windows 10) kullanıcıları özellikle yoğun ofislerde ve işyerlerinde mükerrer çıktıları önlemek için bilgisayarlarına bir pin ayarlayabiliyor. Dosyalar, ancak bu pin girildiğinde yazdırılabiliyor.

Bu hamle sadece artan güvenlik ve mahremiyetle bağlantılı değil, aynı zamanda çevreye duyarlı bir çağda kağıt israfını da azaltmayı hedefliyor. Yeni özellik Windows 10’a 19044.1806 sürümü ile gelecek ve bu sürüm şu anda Release Preview Channel’da bulunuyor. Haziran ayından beri test edilen özelliğin genel Windows 10 kullanıcılarına ne zaman dağıtılacağı ise bilinmiyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir