Windows 11 İçin Yenilenen Power Toys, Büyük Bir Sürprizle Gelecek!
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Windows 11 İçin Yenilenen Power Toys, Büyük Bir Sürprizle Gelecek!

0

Pek çok üst seviye Windows kullanıcısı için altın değerinde olan Power Toys paketi, Windows 11 ile birlikte çok daha kolay erişilebilir hale gelecek…

 
 
Microsoft PowerToys, belirli Windows özelliklerini ve yeteneklerini beğeninize göre özelleştirmek için kullanılabilecek kullanışlı yardımcı programlardan oluşan bir koleksiyon. Şimdiye kadar, PowerToys’u yüklemenin  tek yolu, yükleyiciyi GitHub’dan indirmek veya winget gibi bir paket yöneticisi kullanmaktı. Ancak XDA tarafından tespit edildiği üzere, Power Toys, Windows 11’in Microsoft Store’unda yayınlanacak. Böylece tüketicilere, Power Toys’a erişmenin kolay bir yolu sunulmuş olunacak.
 

Maalesef şu anda Power Toys, Windows 11 çalıştıran hiçbir bilgisayarda yayında görünmüyor, bu nedenle Windows Store iddiasını henüz doğrulamak mümkün değil. Ancak PowerToys lideri Clint Rutkas’ın bazı ifadeleri, iddianın doğru olduğunun sinyallerini verdi bile.

Power Toys’un Windows 11 için özel olarak yenileneceğini söylüyordu. Bu noktada, Windows 10’da gördüğümüz Power Toys özelliklerine ek olarak geliştirilmiş arabirim ve yeni erişilebilirlik seçenekleri bekleniyor.

Her iki haberi birleştirdiğimizde, Power Toys’un Windows 11 için önemli bir öğe olacağını anlamak güç değil. Bu yüzde Windows Store üzerinden kolayca indirilmesi de kimse için sürpriz olmamalı…

Kaynak:https://www.drwindows.de/news/powertoys-microsoft-veroeffentlicht-version-0-43-mit-zahlreichen-bugfixes.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap