Windows 11 İçin Masaüstü Çıkartmaları Özelliği Geliyor!
 1. Anasayfa
 2. Genel

Windows 11 İçin Masaüstü Çıkartmaları Özelliği Geliyor!

0

Windows 11’in geliştirici (Dev) kanalında Masaüstü Çıkartmaları (Desktop Stickers) isimli ilginç bir özellik keşfedildi.

Bu ayın başlarında, Geliştirici Kanalı sürümlerinde yayınlanmayı bekleyen bir grup yeni Windows 11 özelliği hakkında bilgi sunulmuştu. Bu özelliklerin bazıları Build 22557 ve Build 22563 ile kullanıcılara ulaştı.

 

Sızan özelliklerden biri görünüşe göre Redmondlu firmanın üzerinde çalıştığı yeni bir Desktop Sticker (Masaüstü Çıkartmaları) özelliği. Bu özellik, Windows Insider ve Twitter kullanıcısı Albacore  tarafından fark edildi ve Masaüstü Çıkartmaları’nın  nasıl çalışacağını paylaştı.

Özelliğin Kişiselleştirme ayarları aracılığıyla “Çıkartma Ekle” seçeneği ile etkinleştirilebileceği söyleniyor. Ayrıca masaüstünde sağ tıklama bağlam menüsü ile de getirilebiliyor.

Twitter paylaşımında, Sticker’ın Windows 11 Dev kanalı PC’nizde nasıl çalışacağını gösteriyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir