Windows 10’u Yüklemek İçin Son Şansınız Ücretsiz İndirin
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Windows 10’u Yüklemek İçin Son Şansınız Ücretsiz İndirin

0

Microsoft, Windows 10 yükseltmesini durdurmuştu. Ancak, Microsoft‘un resmi sitesinden Windows 10’u halen ücretsiz olarak indirip yükleme şansına sahipsiniz. Microsoft, Windows 10 yükseltmesini durdurdu ise nasıl yükleyeceğiniz konusunda kuşku duyabilirsiniz. Ancak, Microsoft’un sitesindeki açık sayesinde Windows 10’u bu açık kapanana kadar yükleme dosyasını bilgisayarınıza indirip Windows 10’a geçiş sağlayabilirsiniz. 

29 Temmuz tarihinin son gün olduğunu bir önceki makalemde belirtmiş konunun önemini anlatmıştım. Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 sürümlerine sahip olan kullanıcılar ücretsiz Windows 10 yükseltmesinden faydalanabiliyordu. Ancak ücretsiz yükseltme geçtiğimiz aylarda sona ermişti.

windows-10-yukseltme

Windows 10 işletim sistemi yükseltmesinin son günlerinden yararlanmak isteyenler aşağıda verilen bağlantı linkinden bu açık kapatılmadan önce kurulumu (exe) dosyasını indirip yararlanabilirler. 

Windows 10 yükseltme dosyası, windows10upgrade24074.exe hala Microsoft’un sitesinde yer alıyor. Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcıları bu dosyayı indirerek Windows 10 güncellemesini ücretsiz olarak yükleyebiliyor. Bu açık kapatılmadan önce aşağıdaki linkten ilgili exe. dosyasını indirebilirsiniz.

Ücretsiz Windows 10 yükseltme dosyası için tıklayın

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap