Windows 10’a Sadece İhtiyaç Duymayacak, Aynı Zamanda Seveceksiniz

Microsoft, “başka şansınız olmadığı için” değil, gerçekten sevdiğiniz için Windows 10 kullanmanızı istiyor ve bunun için adımlar atıyor.

Microsoft, "başka şansınız olmadığı için" değil, gerçekten sevdiğiniz için Windows 10 kullanmanızı istiyor ve bunun için adımlar atıyor.

 Microsoft, “başka şansınız olmadığı için” değil, gerçekten sevdiğiniz için Windows 10 kullanmanızı istiyor ve bunun için adımlar atıyor.

Microsoft’un Windows 10 için belirlediği yeni amaç, işletim sistemini tüketicilerin aktif olarak seveceği bir ürün haline getirmek. Firmanın “Aktif olarak sevmek” ile neyi kastettiğini bilmesek de, görünüşe bakılırsa işletim sistemi kullanıcılardan böyle bir sevgiyi görmüyor. Microsoft Ignite etkinliğinde konuşan Panos Panay, süslü bir dille Windows 10’un geleceği hakkında şunları söyledi:

“Gelecekte Windows’u nasıl yeniden canlandıracağız? Pekala, ben Windows’u ihtiyacı olduğu için kullanan insanları, onu seven ve isteyen kullanıcılar haline getirmek istiyorum.”

“(Windows 10) Özellikle şu an, gün boyunca kullanılıyor. İnsanların istediği ve cazibesine kapıldığı bir şey olması gerekiyor.”

İşte bunun üzerinde çalışıyoruzşimdiye kadar hiç bu kadar Windows’a yatırım yapmamıştık.”

Son zamanlarda güncelleme sorunlarıyla sıkça karşımıza çıkan Windows 10 için Microsoft‘un yatırım yaptığını duymak güzel. Panay‘ın bahsettiği değişikliklerin karşımıza hangi yenilikler olarak çıkacağını zaman gösterecek.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Workspace'deki bilgilere göre Yeni Gruplar, 2 Kasım 2020'den itibaren tek kullanıcı deneyimi olacak

Google Workspace: Yeni Gruplar, 2 Kasım 2020’den itibaren tek kullanıcı deneyimi olacak

Yeni bir tarayıcı kullanmak hayat değiştiriyor. Bazen, varlığından hiç haberdar olmadığınız paralel bir evrene bir pencere açmak gibi geliyor.

En Hızlı Tarayıcı 2020 :Dünyanın En Hızlı Tarayıcıları