Windows 10 İşletim Sisteminin Son Günleri Keşkelerle Uğraşma Şimdi Edin
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Windows 10 İşletim Sisteminin Son Günleri Keşkelerle Uğraşma Şimdi Edin

+ - 0

 
Kullanılan bilgisayarı çalıştırmaya yarayan adına işletim sistemi denilen Microsoft Firmasının yazılım programı olan Windows 10 edinmenin tam zamanı. Keşkelerle Uğraşma Şimdi Edinin.
 

Bu cümleler birçok kişiye basit anlamsız gelebilir. Ancak ister anlamlı isterse anlamsız gelsin, Windows 10’u aralık ayından sonra artık edinemeyeceksiniz.
Microsoft’un Erişim Kolaylığı araçlarından faydalanan kullanıcılara tanıdığı ek süre 31 Aralık 2017’de artık son buluyor.

Windows 10’un piyasaya çıkmasıyla beraber, Microsoft bir süre Windows 7 ve Windows 8 / 8.1 kullanıcılarına ücretsiz yükseltme imkanı sağlamıştı. 31 Temmuz 2016’ya kadar çok sayıda Windows kullanıcısına sayısız bildirim gönderen Microsoft, bu süre sona erdikten sonra da Erişim Kolaylığı araçlarını kullananlara özel, “belirsiz ek süre” sağladığını da belirtmişti.
Microsoft Windows 10‘un web sitesini incelerseniz şimdiden fiatların bir kenarda beklediğini görebilirsiniz.

Windows 10 Home (İndirme)

Keşkeler ile zaman öldürmektense biran önce Microsoft’un Windows 10 işletim sistemine geçmek gerekiyor. Ne acıdır ki yakın dostlarımı bu konuda uyardığımda işletim sisteminin ne oldugu sorusu ile karşı karşıya yıllarca kaldım. Buda gerçekten üzücü bir durum yarattı bende. İater yazılar okunsun isterse okunmasın son bir kez insanlık görevi yapıp uyarmak isterim.

Windows 10 Pro (İndirme)

Keşkelerle Uğraşma Şimdi Edin!..

İlgili Makale: Windows 10’a Ücretsiz Yükseltme Süresi Sona Eriyor

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap