1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Windows 10 Instagram Uygulaması Yükle

Windows 10 Instagram Uygulaması Yükle
+ - 0

Windows 10 işletim sistemine Popüler fotoğraf paylaşım programı Instagram Uygulaması nasıl yüklenir? Çok yakında anlaşmalarını tamamlayacak olan Microsoft yeni işletim sistemi olan Windows 10 ile ilgili bilgilerde paylaştılar. Ayrıca Microsoft kısa süre önce birçok yeni ürünü de tanıtmıştı.

Popüler fotoğraf paylaşım programı, Instagramı bilmeyenimiz yok gibidir. Microsoft, Windows 10’un satış rakamları açıklamasından sonra, Windows 10 güncellemesi ile gelecek uygulamalar hakkında bilgi vermişti.

instagram-yukle

Bu bilgilere dayanarak Microsoft, Facebook yönetimi ile anlaştı. Çok yakında Sosyal medya araçları Windows 10‘a eklenecek. Microsoft işletim sisteminin daha çok satış yapması için ticari bir şekilde anlaşmayı yaptığını düşünebiliriz. Ayrıca sisteme entegre halde gelecek uygulamalar arasında Facebook Messenger’da yer alacak. Anlaşma sonrası güncellemeler başladığında Windows Mağazasından ürünler indirmeye açık olacak. Mobil platformlar içinde çok kullanışlı olacak uygulamalar. Windows Phone kullanan ürünlerin satışını etkileyeceği kesin.
windows-10-instagram-web-site-gorunumu
Microsoft’un Istagram ile neden böyle bir yapılanmaya girdiğini düşünebilirsiniz? Rakiplerini geçip, kullanıcı sayısını artırmak ve ticari yapılandırmasını güçlendirmek için alınan bir karar olduğunu bilmek yeterli olacağını düşünüyorum. Facebook sosyal paylaşım web sitesi ile yapılan anlaşma ile kullanıcılar sosyal medyaya çok daha rahat erişebilecekleri için her iki şirket içinde karlı bir çalışma sergileyecek. Bir anlamda güçlerin buluşması da diyebilirsiniz.
adnanguney-instagram-web-sitesi

Windows 10 İçin İnstagram İndir:

Bağlantı linkinden, Windows Store ile sunulan uygulamayı ücretsiz indirebilir,  Windows 10’un resmi blog yazısında instagram hakkında makalesine de göz atabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap