Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
 1. Anasayfa
 2. Genel

Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir

4

Windows 10 Fall Creators Update kullanıma hazır. Update Assistant, Windows 10’un en son sürümüne güncelleştirmenize yardımcı olabilir. Başlamak için Şimdi Güncelleştir seçeneğine tıklayın.

Windows 10’u bilgisayarınıza yüklemeyi mi istiyorsunuz?

Kullanmaya başlamak için önce Windows 10 yükleme lisansına sahip olmanız gerekir. Daha sonra medya oluşturma aracını indirip çalıştırabilirsiniz. Aracı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yönergeler sayfasını ziyaret ederek, Windows 10 Fall Creators Update’ı hemen güncelleştirebilir veya yükleme aracı ISO Dosyası şimdi indirebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. Faydalı içerikler için teşekkürler

 2. Uzun soluklu bloglara denk gelince, eski bir dosta denk gelmiş gibi keyif duyuyorum. keşke herkes sizin gibi emeğini sürdürse.

  • Eyvallah can arkadaşım, keşke sürdürse ancak bu işlerde zevk heyecan birşey kalmamış.Emeğe saygı sevgi övgü bitmiş. Yelkenli Okyanusun ılık rüzgarı ile yol alır olmuş. Ne zaman fırtına kopar belli değil.Yelkenlinin bu zikzaklarda umudu varmı bilinmez. Rastgele diyelim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir