Windows 10 Bilgisayarım Simgesini Gösterme
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Windows 10 Bilgisayarım Simgesini Gösterme

0

windows-10

Microsoft Windows 10 işletim sistemini bilgisayarınıza kurduktan sonra, alıştığınız Windows masa üstü simgelerini göremiyor musunuz? Bilgisayar Masa üstündeki genel simgeleri göster ve gizle seçeneğini nasıl etkinleştirilir inceleyelim. Windows 7, işletim sisteminden çok farklı olan Windows 10 işletim sistemindeki masa üstü simgelerini bilgisayarınıza kurmanız için ilgili adımları takip edin.

Windows 10 Bilgisayar Masa üstü simgeleri etkinleştirme :

1. Başlat çubuğunda büyütece benzeyen arama simgesine tıklayın.

2. Arama penceresine “Simge” yazın ve bulunan sonuçlarda, “Masa üstündeki genel simgeleri göster ve gizle” ismine tıklayın.

3. “Masa üstündeki genel simgeleri göster ve gizle” ismine tıkladıktan sonra, bilgisayarınıza eklemek istediğiniz masaüstü simgelerinin yanındaki kutucukları seçin ve Uygula Tamam ile işlemi bitirin. İstediğiniz zaman yukarıda anlatılan yöntem ile simgeleri masaüstünde gösterip gizleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap