Windows 10 1607 Sürüm 14393-321 İş Derleme Ekim 2016 Güncellemesi

Microsoft Windows 10, 11 Ekim 2016 tarihinde 32bit ve 64bit tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1607 Toplu Güncelleştirme (KB3194798) geçişi yaptı. Windows tarafından gerçekleştirilen bu güncelleştirme, yazılım kalite iyileştirmeleri ve güvenlik düzeltmelerini içermekte. Güncelleme geçmişi sayfasını incelediğimizde şu cümle ve açıklamalar yer almakta.

Microsoft yazılım ürününde sisteminizi etkileyebilecek bir güvenlik sorunu saptandı. Microsoft’un bu güncelleştirmesini yükleyerek sisteminizin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu güncelleştirmede giderilen sorunların tam listesi için ilişkili Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın. Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra sisteminizi yeniden başlatmanız gerekebilir.

İşletim sistemi hakkındaki özellikleri buradan okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi

windows-10-guncelleme-ekrani

İlgili Sayfa Hakkında Açıklama:

Windows 10 ve Windows Server 2016 güncelleştirmeleri birikimlidir. Bu nedenle, bu paket daha önce yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir.

Önceki güncelleştirmeleri, bilgisayarınıza indirilecek ve yüklenecektir bu paketin içerdiği yalnızca yeni düzeltmeleri kurduysanız. İlk kez bir Windows 10 veya Windows Server 2016 güncelleştirme paketi yüklüyorsanız, x86 sürümü için paket 420 MB ve x64 sürümü için paket 781 MB ‘dir.

Windows 10 Güncelleme Hakkında Bilgi:

1. Windows Update

Bu güncelleştirme otomatik olarak indirilir ve yüklenir.

2. Microsoft Update Kataloğu

Bu güncelleştirmenin tek başına paketi almak için şu adrese gidin: Microsoft Update Kataloğu web sitesinde.

3. Ön koşullar

Bu güncelleştirmeyi yüklemek için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.

4. Yeniden başlatma bilgileri

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

5. Güncelleştirme değiştirme bilgileri

Bu güncelleştirme önceden yayımlanmış bir güncelleştirmenin yerini 3189866 .

Bilgisayarınızın otomatik güncelleme ayarları kapalı ise kontrol edip, Windows 10 Update güncelleme aracını kullanarak hemen güncellemeye başlayın.

Microsoft Windows 10’u nasıl yükselteceksiniz, teknik donanım gereksinimleri nelerdir, Windows 10 işletim sisteminize (32bit, 64bit) göre yükseltme medyası nasıl oluşturacaksınız gibi benzer yazıları Kategoriler sekmesinde bulunan Windows 10 etiketinden inceleyin.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

iPhone 7S veya iPhone 7S Plus Üretilmeyecek

Blogger Websiteniz için JQuery Resim Soldurma Efek Eklentisi