1. Ana Sayfa
  2. Genel

Windows 10 1511 Sürüm 10586.71 İş Derleme Yeni Sürüme Güncellendi


0

windows-10-surum-guncellemesi

Windows 10’un 1511 sürümü 10586.71 iş derlemesine güncellendi. Windows Update aracılığı ile dağıtımı yapılan güncellemenizi kontrol ederek bilgisayarınızı güncelleyin. Bilgisayarınızın otomatik güncelleme ayarları kapalı ise kontrol edip Windows 10’un sıfırdan kurulumu olan 1511 sürümünü Update güncelleme aracını kullanarak hemen güncellemeye başlayın. Windows 10, yeni sürüme güncelleme yaptığınızda yaşanan birçok sorunlarında yok olup olmadığını gözlemleyin. Yaşadığımız sorunların başında gelen ve en önemli olanı internet problemleriydi. Her geçen gün daha iyi sonuçlar almaya başladığımızı rahatlıkla söyleyebilirim.

İnternetin sınırlı iletisi ve bağlantı kopmaları yok olarak potansiyel çalışma sağlanmış oldu. Windows’un çalışma hızı ve duyarlı çalışması biraz daha hissedilir olarak düzeltildi. Fark edemediğim, ancak sizin de fark ettiğiniz özellikler varsa paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

windows-guncelleme

Windows 10’un 1511 sürümü 10586.71 iş derlemesine güncellendi

Güncelleme yapmak için, Başlat → Ayarlar → Güncelleştirme ve güvenlik → Güncelleştirmeleri denetle, yolunu izleyerek bilgisayarınızı güncelleyip daima güncel tutmaya çalışın.

Güncelleme aşamasında şöyle bir mesaj göreceksiniz; “ x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1511 Toplu Güncelleştirme (KB3124262)” bu ileti yüklenmeye başlayacak ve sonraki aşamada bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenecek.

Yapılan güncellemeler hakkında çok bilgi verilmemesi nedeni ile son sürümde neler değiştiği hakkında tam bilgi maalesef mevcut değildir.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap