Windows 10 1511 Sürüm 10586-218 İş Derleme Sürüm Yükselmesi
 1. Ana Sayfa
 2. Genel

Windows 10 1511 Sürüm 10586-218 İş Derleme Sürüm Yükselmesi

1
+ - 0

Microsoft Windows 10 kullanıcıları için toplu güvenlik güncelleştirmeleri KB3147458 ve KB3147461 bugün 13.04.2016 tarihinde yayınlandı. Windows tarafından gerçekleştirilen bu güncelleştirme, yazılım kalite iyileştirmeleri ve güvenlik düzeltmelerini içermekte olup, İşletim sisteminin yeni özellikleri aşağıda açıklanmaktadır.

Bilgisayarınızın otomatik güncelleme ayarları kapalı ise kontrol edip Windows 10 Update güncelleme aracını kullanarak hemen güncellemeye başlayın. Microsoft Windows 10’u nasıl yükselteceksiniz, teknik donanım gereksinimleri nelerdir, Windows 10 işletim sisteminize (32 bit, 64 bit) göre yükseltme medyası nasıl oluşturacaksınız gibi benzer yazıları Kategoriler sekmesinde bulunan Windows 10 etiketinden inceleyin.
guncellemeler

Windows 10 güncelleme ekranı

Windows 10 Önemli değişiklikler şunlardır :

 • Internet Explorer 11, .NET Framework, kablosuz LAN, Microsoft Edge, Windows Update, oturum açma, Bluetooth, ağ bağlantısı, harita uygulamalar, video oynatma, Cortana, USB, Windows Gezgini ve Anlatıcı için geliştirilmiş güvenilirlik.
 • OS restart kadar USB cihazlarının bağlantısı ile sorun giderildi.
 • Bir aygıt uykudan devam eder yazıcıların Geliştirilmiş keşfedilebilirliği.
 • Kilit ekranında Sabit konular.
 • Çift SIM telefonlar görsel sesli posta desteği.
 • Groove müzik ve bir telefonda diğer müzik uygulamalarını kullanarak ses çalma ile sorun giderildi.
 • Revize yaz saati uygulamasıyla ilgili sorun giderildi.
 • Kapatma gecikmeler, Anlatıcı, Cortana, Store uygulamaları satın alma, veri kullanımını dolaşım, video oynatma, yüz tanıma, Bluetooth eşleştirme, Microsoft Kenar, oturum açma, Internet Explorer 11, Canlı Çini güncellemeleri, .NET Framework ve Microsoft Installer Sabit ek sorunlar (MSI).
 • CSRSS’nin güvenlik özelliği bypass ele için geliştirilmiş güvenlik.
 • Güvenlik Hesabı Yöneticisi Uzak Protokol HTTP.sys, ikincil oturum açma, Microsoft Grafik bileşeni, .NET Framework, CSRSS’deki Microsoft Edge, ve Internet Explorer 11 ile sabit ek güvenlik sorunları.

Bu güncelleştirmenin güvenlik düzeltmeleri ve etkilenen dosyaların tam listesi hakkında daha fazla bilgi için bkz KB3147458 .

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap