WhatsApp’ta paylaşılan durumlar artık sohbet listesinde görünecek
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal medya

WhatsApp’ta paylaşılan durumlar artık sohbet listesinde görünecek

0

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özelliğe göre artık paylaştığınız durumlar, Instagram Hikayeler’deki gibi sohbet listesinden görüntülenebilecek.

Meta’ya ait popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kendini geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp’ın beta kullanıcıları tarafından görüntülenen özelliğe göre Instagram’da olan bir özellik yakın bir zamanda Whatsapp’a gelebilir.

Instagram Hikayelere ait bir özellik yakında WhatsApp’a geliyor

Instagram’da paylaşılan bir hikayeyi görüntülemek için sohbet listenizden o kişiye dokunarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Meta bu özelliğin bir benzerini WhatsApp’a getiriyor. Şimdilik beta kullanıcılarına sunulan özelliğe göre artık WhatsApp’ta paylaşılan durumlara sohbet listenizden ulaşmanız mümkün.

Yukarıdaki resimde WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılan özelliğin ekran görüntüsü bulunmakta. Bu özelliği aktifleştirmek ise kullanıcının tercihine bağlı olacak. Şimdilik beta kullanıcılarına sunulan özelliğin yakın bir zamanda tüm kullanıcılara sunulması tahmin ediliyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap