1. Anasayfa
 2. Sosyal medya

WhatsApp’ta paylaşılan durumlar artık sohbet listesinde görünecek

WhatsApp’ta paylaşılan durumlar artık sohbet listesinde görünecek
0

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özelliğe göre artık paylaştığınız durumlar, Instagram Hikayeler’deki gibi sohbet listesinden görüntülenebilecek.

Meta’ya ait popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kendini geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp’ın beta kullanıcıları tarafından görüntülenen özelliğe göre Instagram’da olan bir özellik yakın bir zamanda Whatsapp’a gelebilir.

Instagram Hikayelere ait bir özellik yakında WhatsApp’a geliyor

Instagram’da paylaşılan bir hikayeyi görüntülemek için sohbet listenizden o kişiye dokunarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Meta bu özelliğin bir benzerini WhatsApp’a getiriyor. Şimdilik beta kullanıcılarına sunulan özelliğe göre artık WhatsApp’ta paylaşılan durumlara sohbet listenizden ulaşmanız mümkün.

Yukarıdaki resimde WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılan özelliğin ekran görüntüsü bulunmakta. Bu özelliği aktifleştirmek ise kullanıcının tercihine bağlı olacak. Şimdilik beta kullanıcılarına sunulan özelliğin yakın bir zamanda tüm kullanıcılara sunulması tahmin ediliyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.