WhatsApp’ı NBA Yıldızıyla Çektiği Kısa Filmden Fragman
  1. Ana Sayfa

 WhatsApp’ı NBA Yıldızıyla Çektiği Kısa Filmden Fragman

0

WhatsApp, NBA Yıldızıyla Çektiği Kısa Filmin İlk Fragmanını Yayınladı (WhatsApp, Kısa Film, Evet)

WhatsApp, şubat ayında marka elçiliği anlaşması yaptığı NBA yıldızıyla çektiği ilk kısa filmin fragmanını yayınladı. Film, yıldızın hikâyesini yıldızla birlikte anlatacak.

Günümüzde 2 milyardan fazla kullanıcıyla en popüler mesajlaşma uygulaması olan Meta’nın WhatsApp’ı, geçtiğimiz şubat ayında ilk marka yüzünü anlaşmasını yapmıştı. WhatsApp’ı temsil edecek olan bu isim, NBA’in All-Star kadrosuna dahil edilen 27 yaşındaki Yannis Adetokunbo olarak seçilmişti.

WhatsApp ve Yannis Adetokunbo ortaklığı, marka elçiliğiyle birlikte WhatsApp için bir ilke daha yer verdi. WhatsApp, ünlü NBA yıldızıyla birlikte ilk eğlence içeriğine de imza attı. Şirket, NBA yıldızının başrolünde olduğu ve hikâyesini anlattığı kısa filmin fragmanını bugün yayınladı.

WhatsApp’ın üstlendiği kısa filmden fragman:

“Naija Odyssey” adını taşıyacak ve 12 dakika uzunluğunda olacak kısa filmi, WhatsApp’ın sunduğu açıklamaya göre köklerini, doğum yerini ve kültürler arası dünyalar arasındaki aidiyet duygusunu bir araya getirdiği kökenleri anlatacak. Film, geçtiğimiz yıl Sound of Metal ile Oscar Ödülü’ne layık görülen Mikkel E.G. Nielsen tarafından düzenlendi. Filmin yönetmen koltuğundaysa Nono Ayuso ve Rodrigo Inada oturuyor.

WhatsApp’ın bir şekilde televizyon ve sinema dünyasına giriş yapabileceğini gösterdiği kısa film, 21 Eylül’de WhatsApp’ın sosyal medya kanalları, YouTube ve Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Kaynak: https://variety.com/2022/digital/news/whatsapp-original-film-giannis-antetokounmpo-1235371832/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap