1. Ana Sayfa
  2. Genel

WhatsApp’da instagram özellikleri

WhatsApp’da instagram özellikleri
0

WhatsApp günümüzün en çok tercih edilen mesajlama uygulaması.Görüntülü konuşma özelliği ile tercih edilirliği atmıştır.Uygulama geliştiricileri her geçen gün WhatsApp kullanıcılarını daha da mutlu edecek bir yenilikle karşılarına çıkıyorlar.

Sohbet sabitleme özelliğini kullanıcılarına geçtiğimiz hafta içinde sunan WhatsApp özelliklerine bir yenisini daha ekleyerek fotoğraf filtreleme özelliğinide uygulamasına ekledi.İnstagram‘ın izinden giden WhatsApp sohbet sırasında gönderilecek fotoğraf ve videolar için özel filtreleri yayına aldı.

WhatsApp’ta fotoğraflara filtreleri..

Fotoğraf filtreleme özelliği sayesinde Facebook’un en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp kullanıcıları gönderilerinde ki fotoğraf ve videolara beş farklı filtre uygulayabilecek.

Hazır Mesaj Özelliği ve Fotoğraf Albümü

SMS mesajlarında kullandığımız hazır cevap seçeneklerinden artık WhatsApp uygulamasında da kullanılabilecek.Bu özellik ile kullanıcılar durumlarına uygun seçenek ile hazır mesajlardan hızlıca gönderebilecekler.

WhatsApp’a gelen bir yeni ve çok güzel bir özellik de fotoğraf albümü özelliği. Bu özellik uygulamada fotoğraf, video ve diğer görsel paylaşımlarının düzenli bir şekilde arşivlenmesini sağlıyor. 4 veya 4den fazla fotoğraf veya video gönderildiğinde tüm bu  fotoğraf ve videoları bir albüm haline getirebiliyor ve oluşan albümlere isim başlıklar verilebiliyor..

Bu özellikler şimdilik  iOS uygulamasında kullanılabiliyor yakın zamanda bu  özelliklerin  Android kullanıcılarına da sunulacağı bekleniyor.

Yazar Hakkında

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi..

Yorum Yap